Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Nevím, sám FB nemám, ale ta od Tomuse se mi líbí víc.

Vypadá jako pravá. Taky žádné informace. :)

A líbí se 40 lidem, narozdíl od té první. Tam sice něco je (z 26. února 2012), ale líbí se jen 6 lidem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Hmm, tohle fórum založilo několik nadšenců tuším někdy v roce 2004. Věkšinu zakládajícíh nadšení opustilo, zůstal pouze Tomus, který to táhne víceméně sám. Nicméně fórum si udržuje stále určitou úroveň, o čemž bych na FB pochyboval. UPC svého času též provozovalo fórum, ale byla to jen snůška toho nejhoršího hnoje. Obávám se, že FB by dopadl stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvazoval jsem o sekci fora pro Slovensko, ale zase to nechci zbytecne skatulkovat, navic o nasich sousedech nemam takovy prehled,

ale pokud bude zajem tak neni problem.

 

A k Facebooku, ta stranka na http://www.facebook.com/UPC.CR byla zalozena teprve pred par tydny a vypada celkem solidne, ale jestli je oficialni, tot otazka.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Už je tam i druhý příspěvek. A líbí se 10 lidem.

To je proti včerejšku už dvojnásobek, to jsem tam viděl pouhých 5.

Kvůli UPC si účet na FB pořizovat nebudu.

Zajímalo by mě, jestli někdo tady máte na FB účet, jak budou reagovat na komentáře. Případně zda je budou nějak "cenzurovat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL
Uvazoval jsem o sekci fora pro Slovensko, ale zase to nechci zbytecne skatulkovat, navic o nasich sousedech nemam takovy prehled,

ale pokud bude zajem tak neni problem.

 

A k Facebooku, ta stranka na http://www.facebook.com/UPC.CR byla zalozena teprve pred par tydny a vypada celkem solidne, ale jestli je oficialni, tot otazka.

Sekcia ani nemusí byť, keďže je veľa vecí rovnakých (okrem programovej ponuky a zmluvných podmienok) stačilo by pár tém v sekcii digitálna televízia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Dnes jsem zjistil, že při zvolení kanálu AXN se objeví jen hláška "není signál". Nesouvisí to s tím přechodem na jiný formát obrazu? Signál chybí jen při přepnutí na DTV, t.j. přes CAM, přes STB program hraje v novém formátu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Já mám příjem AXN bez problémů (16:9). Může to souviset s rušením slovenského muxu na 418 MHz, zkontroloval bych kabely...

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...