Přejít na obsah

Nove stanice...


tomus

Doporučené příspěvky

Uvádí se oba názvy a oba názvy jsou správné (Nizozemí, nebo Holadsko)

 

to jsi mimo - holandko je pouze mala cast nizozemska a to jizni a severni holandsko ( byvale hrabství holandsko ) coz jsou 2 provincie z celkovych 12 v cele zemi - nizozemi je historicke oznaceni pro oblast na ktere lezi dnesni staty nizozemsko belgie a lucembursko - takze opet vedle a proto se jdi radeji venovat motylum a prirodopisu nez zemepisu

 

 

Ty jsi vážně hňup,holandko,že?Napřed se nauč česky,chytrolíne.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirka.jakl

Nechápu, proč se hned všichni naváži do někoho, kdo poukázal na faktickou nepřesnost.

 

Co "miluji" já, jsou neadekvátní reakce, které neobsahují žádnou věcnou argumentaci. A jen tak mimochodem, tímto jsem právě vytvořil takový příspěvek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

To snád nemyslíte vážne... Či Hollandsko,alebo Nizozemsko, všetko je to jedno,a každy rozumnie :!::!::!:

 

Inak , vcera nám UPC SK dalo STV HD,a JOJ plus HD,a ESPN.

 

Co nejako stále nechapem, je to že tie STV a Joj plus su upscalingy na HD od UPC? Lebo oba programy nemaju pri logu nápis HD (ako napr. Eurosport,Markiza,Discovery,atd...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvádí se oba názvy a oba názvy jsou správné (Nizozemí, nebo Holadsko)

 

to jsi mimo - holandko je pouze mala cast nizozemska a to jizni a severni holandsko ( byvale hrabství holandsko ) coz jsou 2 provincie z celkovych 12 v cele zemi - nizozemi je historicke oznaceni pro oblast na ktere lezi dnesni staty nizozemsko belgie a lucembursko - takze opet vedle a proto se jdi radeji venovat motylum a prirodopisu nez zemepisu

 

Teda googlovat umíš to je fakt,ale co to ma co dělat s počtem kanálů v naší UPC asi nechapeš ani ty sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Jack_6428 Vám tady všem přilepil mailové adresy na vedení UPC tak jim tam každý může napsat co si myslí o přístupu českého UPC k zákazníkům a jejich televizní nabídce.Je vidět, že české UPC vůbec nereaguje na stížnosti svých zákazníků (já osobně jsem napsal x mailů a od UPC ČR mi vždy přišla odpověď... neznáme...nevíme..jednáme... ale odpověď žádná ) tak fakt nezbyde nic jiného než to poslat "výš"..... Jestli to pomůže je otázka druhá, ale rozhodně je to způsob jak dát najevo co si každý o tom myslí!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mkarek

čus mám dotaz když se má zmněnit axn z formátu 4:3 na 16:9 v tom případě už nebrání nic k zařazení axn hd nevíte kdy má tedy vyjít. Jde o to jestli neznáte nějaké ofc datum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...