Přejít na obsah

Turbo 1000 pomalý web


Návštěvník campa

Doporučené příspěvky

delas si srandu, nebo mluvis vazne?! Oboji je ale dukaz toho, ze ses mimo realitu.Jak jako reklamovat to, ze mi merak karnevalu neukazuje to co ma? To si jako mam ulozit screen a vytisknout si ho a chodit po karnevalu s tim ze mi to neslape? A pak pockat az prijde technik a "mrkne se na to" a na meraku budou misto 2k 2,50? Proste kdyz na inofolajne reknou, ze nic hlasenyho nemaj, muzes reklamovat co chces a jak chces.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme, rychly server neni problem najit. Jde tu ale o to, ze kdyz uz je rychlost mensi, nez "garantovana" (a to je velice casto), tak neni zadna moznost reklamace. Ale to je OT a nema to smysl resit. A navic....Problem meraku je v tom, ze stahujou mensi mnozstvi dat, nez je treba (pro nasi rychlost) to znamena, ze kdyz uz, tak by mely ukazova mnohem lepsi cisla, nez jsou cisla jake nam jsou "garantovana". Ale to se nedeje. A kdyz vam ukaze merak, ktrej stahne max 2MG rychlost mensi, je neco spatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník happy

Sorry, je to sluzba jako kazda jina, pokud vam jeji parametry nevyhovuji, vykaslete se na to, nikdo vas to prece nenuti pouzivat. Pokud rezignujete na reseni situace, nechapu ze se tim vubec zabyvate. Resil jste to s Karnevalem ? Nebo tu jen placete na spatnem hrobe ?

 

Problem meraku neni zadny, stahuji to co stahuji, pokud vam nevyhovuje merak karnevalu, zkuste dsl.cz. To je jedine, ceho se muzete chytit. Co je podle vas "rychlej server" ? Vite jake ma pripojeni do site, kde lezi atd ? Nevite, takze jen dohady a spekulace a "dojmy"

 

BTW Kolik mate na pocitaci sw sediciho na 80 ? Firewall, antivir (napr. avast a jeho web scanner ?), merak prenesenych dat ? Jste si jist, ze za problemem "nizke" rychlosti neni nic z vyse uvedeno pokud to pouzivate ? Pri prochazeni stranek zaroven nestahujete ?

 

Z vas mam pocit, ze kvuli tomu snad ani nespite :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Easton

Nevíte někdo, proč mám pingy jako svině, mám 2Mbit, stahuju suprovou rychlostí, ale na serverech, kde jsem měl s připojením 256Kbps ping 30, mám teď ping 150? Nevíte čím to je, spyware ani trojan, nic v PC nemám, tak fakt nevím...Ale jinak rychlost mám i větší než obvykle, ale ty pingy...Někdo mi říkal, že něco dělaj na karnevalu, ale nevím, mám to poslední měsíc takhle zhoršený....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

argumentovat vetou "nikdo vas do toho nenuti" neco, co nefunguje jak ma byva posledni dobou zvykem velice castym. Ovsev spis u firem, nez u uzivatelu. Proste ji pouzivam a platim za ni. A chci a abych za sve penize mel kvalitni sluzbu. Rict o nekom, ze na neco rezignuje, aniz bych znal resnou situaci, bych si osobne nedovolil, ale psat sem vsechny strasti, jake jsem kdy s reklamaci u Karnevalu mel nebudu, na to opravdu nemam cas.Navic tu "neplacu na hrobe" necekam tu totiz zadne reseni, jen jsem odpovidal na prispevek. Ohledne toho co vim.a nevim......Jestli vim, ze muze byt problem v rychlosti serveru na protejsi strane, ze muze vadit antivir a FW resp procesy na portu 80....Znovu Vase bleskurychle odsouzeni slovem "Nevite" Asi jste jasnovides pane, nebo hroznej chytrak. A samozrejme nemerim ani kdyz zaroven stahuju soubor :-))) To uz snad ani nemuzete myslet vazne. Muj pocit z Vas je trosku horsi, nez ten Vas ze me. Ja spim opravdu klidne. Nicmene s timto koncim. Nema smysl tady delat naky Flame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...