Přejít na obsah

Turbo 1000 pomalý web


Návštěvník campa

Doporučené příspěvky

Návštěvník campa

Nyní mám v akci Turbo 1000 a načítání webu je pomalé (řádově vteřiny). Přešel jsem z bezdrátu a od změny providera si sliboval hlavně vyšší rychlost načítání webstránek. Stahování je v pořádku, ale web pořád zlobí. Myslel jsem, že při této rychlosti zelený loadproužek dole v exploreru vůbec neuvidím a je tam sakra dlouho. Je to normální, aby se mi stránka načítala několik vteřin? Třeba "živě.cz" 10 sekund. Nainstaloval jsem čistá wokna na jiný disk a z něj nabutoval, dal modem přes USB, odinstaloval Kerio atd. nic nepomáhá. IP mám neveřejnou, ale tím to asi nebude. Co až mi po dvou měsících akce spadne rychlost na 250/50 ? Pingi mám dobré, tak v čem to je? Jsem tu týden, ale mám pocit, že sdílená linka 256 kb, byla na web stejně rychlá (pomalá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli je to v normě, tak už jsem klidnější, myslel jsem, že s větší rychlostí stoupne i rychlost načítání webu. Jestli je ale omezení na serveru z kterého web stahuji, tak klidně zůstanu u Turba 250, ty tři stovky v ceně jsou přece ještě dost rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Zkus pingy na par vyznamnejsich serveru u nas i venku, zkus testy na dsl.cz a rychlost.cz (sice neprilis objektivni, ale neco malo reknou) a zkus nacitani i jinych velkych stranek.

Kdyz reknes, ze zive.cz se nacita pomalu a z toho usuzujes, ze pripojeni je na houby, tak jsou to dost rychly a neopodstatneny zavery. Mam turbo 2k a zive se mi taky vlece - je to proste blbe udelanej server, s hodne pristupama a jeste na necem ukrutne pomalym (lajna i zelezo) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pingy mám ok, testy rychlosti také, jen jsem si myslel, že se mi zvýší podstatně i rychlost načítání webu, je-li to omyl, tak mi stačí ryshlost 250, protože přiliš nestahuji. Jen jsem chtěl, aby mi ostatní uživatelé sdělili své zkušenosti a mohl tak porovnat a rozhodnout se pro cenu nebo rychlost, jak se píše v letáku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Je to dost subjektivni - zalezi i na browseru a compu. a treba na tom ze muzes mit ve windowsech nastavany omezeni konexi ( pocet soucasne aktivnich spojen)i, to to muze dost omezovat. stejne tak to muze bejt i v prohlizeci (sam jsem si aktivoval vetsi pocet vlaken ve FF a zrychleni jsem pozoroval velky).

 

A jestli chces zkusenosti - mam moznost obcas browsit na 128 ISDN, ADSL 512 a 1024. Nejlip se mi browsi na 2k Turbu doma a nemenil bych ani za nic. Ne o moc horsi je to 1Mbit ADSL, ale uz u ty 512 je rozdil dost znat. A to mluvim ciste jenom o komfortu pri browseni.

Mluvit o tom, ze 128 ISDN je znouzectnost, snad ani nemusim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš jen taková perlička pro ilustraci, co všechno dokáží napáchat špatně napsané stránky: zkuste si http://www.aba.cz

Nevím jestli na to ještě nemá radikální vliv prohlížeč, ale je zajímavé sledovat i zátěž CPU, když se čeká na zobrazení stránky. Mně osobně to stoupá na 100% a browser nějakou dobu vůbec neraguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Jo v Opeře doporučuji bloknout ad.adrenaline.cz nebo nejlíp všechno.adrenaline.cz, tím se načítání výrazně zrychlí, ale i tak je u Živě na denním pořádku, že často několik sekund nereaguje. :evil::evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...