Přejít na obsah

Turbo 1000 pomalý web


Návštěvník campa

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff
....ale vic nez casto mi to proste moje zaplaceny 2000 nenameri. A to ani na prolhanym meraku karnevalu. Ted treba 1,38. Vcera zas 1,64 atd....

nevim nakolik sou meraky odpovidajici, ale na DC nemam problem udrzet prumernou rychlost 270kbs (coz je 2,16 Mbit)

 

a pingy mam tedka mirne zhorseny, na seznam.cz sem mel prumerne 15ms (ted mam 20ms) a na google.com to bylo 150ms (ted 190ms)

 

vcera sem hral Need 4 Speed s clovekem na kteryho byly pingy mezi 500 a 4000 a slo to hrat normalne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Souhlasím, je to placená služba, ve smlouvě firma něco garantovala a proto to má dodržet. Perte se za svá práva. Uživatel happy mluví naprosto z cesty.

Já zatím problémy s Karnevalem nemám (mam 1MB) a doufám ani mít nebudu, ale kdyby přece jen nastali, můžou si být všichni v Karnevalu jistí, že je nenechám na pokoji.

A věřte, své zkušenosti s reklamacemi internetu již mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Co až mi po dvou měsících akce spadne rychlost na 250/50...
8) Já mám Turbo 1000 v Sokolově, ale používám Firefox a naprosto bez problémů. Stránky načítá naprosto skvěle.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ostrava-Jih, poslední cca tři dny brutální kolísání rychlosti připojení od 3Mbs do 28 kbs (rychlost stahování je odpovídající kolísání). Ale na ping si nestěžuji ( Pacific Fighters cca 30 - 70 na evropských serverech, zámoří je vyšší ). Platím 1Mbs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Custe, chtel bych se zeptat na odezvu karnevalu Turbo 1000 k pražským serverům, konkrétně Call of Duty a to GZ apod. Protože přesně za týden ho mám mít, tak se ptám jestli je to dobrá volba. Jaké jsou průměrné pingy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

CoD jsem nahradil dvojkou a hraju na publicich v holandsku, svedsku, nemecku a americe a pingy na turbu2k (proti 1k by to melo bejt uplne to samy) se pingy drzej pod 50ms, spis niz. Na GZ to bylo o chlup horsi, odhadem tak 50-80ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...