Přejít na obsah

Emailové adresy na doméně KARNEVAL.cz


JirkaP

Doporučené příspěvky

Ale já se ptám zda UPC uvažuje ( nebo chce ) zrušit emailové adresy na doméně KARNEVAL.cz.

 

Dost dobře si nedokáži představit to všude měnit. A je otázka, zda to všude vůbec půjde.

Prostě by to byl pro mne VELIKÝ problém. A myslím si, že nebudu sám.

 

:arrow: Popřípadě, zda je možnost, aby mi ten email ( MOJE.JMENO@Karneval.cz ) nějak technici z UPC přesměrovali na email co mám na doméně UPCmail.cz.

 

Nevím však zda je to technicky možné. Proto se ptám.

To přesměrování je možné za předpokladu že email něco@karneval.cz bude existovat. A je dost možné že nebude. Proto jak jsem psal výše tak všechno začni přeregistrovávat.

 

Obavam se ze zrovna OZ tyhle informace nemaji a je to otazko jestli takove info vubec nekdo ma.

 

Osobne si myslim ze z technickeho hlediska neni duvod tyto emailove schranky rusit, bezi to na stejnem serveru jako upc maily, ale pouze na jine domene.

Právě že z technického hlediska s nimi problém je.

 

26. 1. 2008 jsem sice od UPC dostal email a to rovnou 5, protože šel do každé mé schránky na adrese karnevalicislo0n@karneval.cz, ale o jen o tom, že mi byla zřízena jedna jediná schránka jmenoprijmeni@upcmail.cz. Nikoliv o tom, že bych něco měl přestat používat.

 

Naopak je tam text:

Dále bychom Vás rádi upozornili, že původní emailová schránka karnevalicislo0n@karneval.cz Vám zůstane zatím zachována. O dalších případných změnách Vás budeme včas informovat.

 

Jsi snad ty Marek-26 tím, kdo by mě měl včas informovat??? :)

 

Nevím jestli jsem já ten který by tě měl informovat :) Neumím ti říct zda je opravdu smáznou a nebo ne nakonec. Stejně jako ti neumím říct který kanál bude kdy nasazen.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

místo toho, abyste tady rozumovali o tom, jestli něco bude nebo nebude, mohli ste si dávno založit email třeba od googlu :lol: změnit se to dá vždycky a všude, stačí jenom trochu hledat... jedinej problém může nastat u windows live id, kde novej email = nová identita... pokud byste snad někdy s upc sekli, tak vám ten email stejně přestane fungovat :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Neboj, jsou mezi námi i někteří, kteří mají účet jak na serveru Gmail, Hotmail, Atlas, Seznam, Centrum a možná i jinde. :)

Už dřív jsem se setkal ale s tím, že když jsem se chtěl někde zaregistrovat, tak mě většinu těch adres automat odmítnul, že jsou to free služby, tedy pro více méně "anonymní" účty. Jediné co my samozřejmě prošlo byl Karneval.

 

Má odpověď uživateli JirkaP:

Nejsem obchodní zástupce, a nevím, zda mám od UPC pravdivé a úplné informace, ale ...

O tom že varianta ukončení hrozí víme a UPC nám písemně oznámilo, že nás o dalším postupu bude včas informovat. Očekávám, že to nebude na "neoficiálním" diskusním fóru, ale např. přímo přes ty konkrétní emailové schránky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... UPC nám písemně oznámilo, že nás o dalším postupu bude včas informovat......

 

Taky doufám, že to tak bude :!:

 

Pro "Slamb" Samozřejmě, že mám taky ještě několik emailových adres u různých provozavatelů, ale tu na KARNEVALU.cz mám právě vyhrazenou pro ty důležitější - důvěryhodnější spojení.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už dřív jsem se setkal ale s tím, že když jsem se chtěl někde zaregistrovat, tak mě většinu těch adres automat odmítnul, že jsou to free služby, tedy pro více méně "anonymní" účty. Jediné co my samozřejmě prošlo byl Karneval.

to muselo bejt teda hodně dávno... sice sem na internetu krátce - někdy od roku 2003, ale za tu dobu se mi nic takovýho nestalo... :shock: o jaký registrace de?

Pro "Slamb" Samozřejmě, že mám taky ještě několik emailových adres u různých provozavatelů, ale tu na KARNEVALU.cz mám právě vyhrazenou pro ty důležitější - důvěryhodnější spojení.

vsázet na emaily poskytovatele pro důležitější účely je podle mě kravina... poskytovatel netu hlavně poskytuje net a tyhle služby navíc stojej docela za prd - viz kapacita a rozhraní...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Byla to registrace placeného SW. Teď nevím, jestli se to nelíbilo výrobci SW, nebo zprostředkovateli platby.

 

Takže ty bys na důležité emaily používal nějaký free, kde nemáš žádné jistoty, že zítra bude fungovat? Tuším se mi to povedlo s razdva, kiwwi, worldmail nebo to byl snad nějaký redbox? Už si ani ty servery nepamatuji a tak tam asi budou chyby.

 

Nepotřebuji nekonečně velké schránky na serveru, nepotřebuji emailem dostávat několika MB prezentace, ani ty veselé ani ty směšné. Zálohu mám u sebe a co velkého potřebuji si raději stáhnu přes FTP .

Upraveno uživatelem Jaku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Takže ty bys na důležité emaily používal nějaký free, kde nemáš žádné jistoty, že zítra bude fungovat?

- Nepotřebuji nekonečně velké schránky na serveru, nepotřebuji emailem dostávat několika MB prezentace, ani ty veselé ani ty směšné.

- ne nějaký, ale gmail... jistota neni nikdy u ničeho, ale za těch x let, co ho mám, tak sem výpadek zaznamenal asi jenom jednou a ten byl dokonce ohlášenej... gmail je tak kvalitní a spolehlivej, že sem si tam nastavil přeposílání i z ostatních emailů včetně mojí domény...

- nekonečně velkou schránku má hotmail, kterej by měl bejt taky dobrej, ale já s nim zkušenosti nemám... žádný prezentace ani veselý emaily mi nechoděj :shock:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Už tady asi moc diskutejeme, ale snad nám to ostatní prominou. :)

Rozhodně se spolu nehádáme, viď? :)

Neboj "neomezený" je i Seznam. Jestli se nepletu stálo to jednu SMS za standardní cenu podle tarifu.

GMail mám "až" od jara 2006 a za tu dobu on udělal velké pokroky a já jsem si na něj taky trochu zvykl. Je to zas něco trochu jiného. Poslední rok je to díky mobilu (Android) můj asi nejdůležitější email, přesto stále tvrdím, že Karneval či UPCmail má své výhody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už tady asi moc diskutejeme, ale snad nám to ostatní prominou. :)

Rozhodně se spolu nehádáme, viď? :)

Neboj "neomezený" je i Seznam. Jestli se nepletu stálo to jednu SMS za standardní cenu podle tarifu.

GMail mám "až" od jara 2006 a za tu dobu on udělal velké pokroky a já jsem si na něj taky trochu zvykl. Je to zas něco trochu jiného. Poslední rok je to díky mobilu (Android) můj asi nejdůležitější email, přesto stále tvrdím, že Karneval či UPCmail má své výhody.

však to je diskuze, co k tomu patří 8)

jistě že nehádáme, na druhou stranu já se nehádám s nikym :lol:

no ten seznam právě stojí za vyliž(_._) :? tam když dojde email a neni to spam, tak většinou s několikadenním zpožděním... a to prostředí je takový nedodělaný, brr...

gmail je jednička a že nemá oproti třeba hotmailu neomezenou kapacitu, to mě nijak netíží, využívám jenom 1 GB ze 7, rozhraní a spolehlivost je perfektní... ale nějak ty výhody třeba emailu od upc nevidim :oops:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...