Přejít na obsah

Zřízení připojení k netu v České Lípě


Návštěvník Trooll

Doporučené příspěvky

Návštěvník Trooll

Ahoj, jsem tu novej a tak se rovnou chci zeptat. Na konci tohoto týdne se budu s rodinou stěhovat do jiné části města. Jedná se o Hradeckou ulici v České Lípě, podle ověření dostupnosti jsem si vybral tarif UPC Fiber Power 25, rozhodoval jsem se mezi UPC a RioMedia, ale kažý na Rio nadává tak raději UPC.

 

Jde mi o to jak dlouho bude trvat zřízení připojení? A zda tu není nějaký OZ který by to dokázal vše pořešit.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už v jiném tématu jsem Vám ( obchodní zástupci ) navrhoval, aby jste si každý založili svojí vlastní diskuzi, kde nabízejte Své služby a popřípadě co dáte navíc než je standartní nabídka.

 

A tím by se snad toto nabízení v každé 5 diskuzi mohlo ukončit. Je fakt, že se tu boj mezi zástupci začíná pomalu, ale jistě ostřit. ( narážky i urážky )

 

Pokud ADMIN s tím bude souhlast, tak by ony diskuze by snad šly nějak zvýraznit popřípadě připíchnout nahoru.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepřipadá ti to už trapné? už mi pomalu začínáte znechucovat celé fórum.

To bylo pro Slamba

je věcí názoru, co je trapný, podle mě to sou právě tvý narážky :) uživatel si přál obchodního zástupce, tak tady vytvořil téma a obchodní zástupce zareagoval...

Slamb: Nevtirej se porad, uz jsi vazne trapny. Radsi zvedni zadek a jdi hledat zakazniky do terenu!

zvednu zadek a někdo mě............. :oops:

Už v jiném tématu jsem Vám ( obchodní zástupci ) navrhoval, aby jste si každý založili svojí vlastní diskuzi...

to by nemuselo bejt špatný, otázkou je, k čemu by to bylo :? za celou dobu se nikdo neozval... jestli by tady někdy vyšla nějaká objednávka, tak je to něco jako doplněk stravy, stěžejní aktivita je outdoorová 8)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...