Přejít na obsah

Odkoupení modemu


Návštěvník mmmmmmmeeeee

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, jan.zilka napsal:

Technik (nezapamatoval jsem si bohužel jméno) mi teď po telefonu řekl, že UPC/Vodafone k dnešnímu dni v ČR nenabízí a ani tedy neprodává žádná zařízení. Ani mediaboxy ani CA moduly. Ani staré ani nové. Že strategie je pouze pronajímat. To je pro mě osobně spíše špatná zpráva. Může to, prosím, někdo z přítomných potvrdit nebo vyvrátit? Díky.

 

Nemluvil pravdu. Modem Compal se stále prodává. Přestali se prodávat Kaony USB od nového roku to ano. CA moduly se oficiálně neprodávají již nějakou dobu. A s tou strategií je to též blbost. Spíše chce VF nabízet poté svůj box (otázkou je, zda do pronájmu či do prodeje nebo kombinace obojího) a tyto již dále nenabízet. Naopak bych byl naštvaný, kdyby mi UPC prodalo zařízení a pak ho přestalo nabízet / dále vyvíjet. Jak už se tu několikrát psalo, platforma Horizon zůstala ve vlastnictví původního vlastníka a Vodafone ji bude muset nahradit.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...