Přejít na obsah

navod na ziskani slevy na sluzby UPC


homberg

Doporučené příspěvky

Na jednom foru me zaujal pripsevek kohosi, kdo popisuje svoje jednani s UPC o ziskani slevy. Myslim, ze by to mohlo slouzit jako pausalni navod pro ty, kdoz chteji usetrit nejaky peniz.

P.S. neni ve firme UPC neco spatne, kdyz dlouholeti zakaznici musi projit tak trapnou procedurou, aby vymamili nejakou slevu?

 

Tak mi volali a probihalo to celkem dle predpokladaneho scenare:

- proc davate vypoved?

- uz jsem to psal, je to drahe, misto drivejsho balicku jste mi zacali davat sluzby zvlast a za plnou cenu, koncim a zaridim si TV internet i telefon jinak.

- nabizime vam 80 kanalu TV za 600...

- zadrzte, na TV nekoukam, kdyztak si chytnu DVB-T, internet chytam na wifinu a telefon uz nechci, mam 802 a bez pausalu.

- Tak pak tu mame balicek, TV 80 kanalu + internet 25Mbps za 899 + telefon Kredit 150, celkem tedy za pouhych 1049...

- zadrzte, to je porad strasne drahe, ja to vypovidam, abych usetril, telku muzu mit zadarmo ze vzduchu, wifinu za par kacek a telefon nechci.

- Tak pak je tu balicek TV 30 kanalu + internet 25...

- zadrzte, internet 25 je mi na nic, protoze ma upload 1,5 Mb, to uz vyjde skoro nastejno jako nejakych tech 10Mbps s uploadem 1Mbps... Mozna by me zajimal ten vas internet pro firmu 15down/3up, ale to si jeste musim nechat projit hlavou.

- Tak pak je tu balicek TV starter 30 kanalu+Internet 10 za 599 mesicne, pripadne internet firemni 15 Mbps za 499...

- To sice zni uz zajimaveji, ale vy mi to porad nabizite za plne ceny, ja mam vas cenik davno prostudovany, je to proste porad drahe a ja hledam levnejsi reseni.

- Tak pak byste to mohl mit rok za polovic (no konecne... nasleduje dohoda, ze poslou dopis s nabidkou te slevy, protoze e-mailem pry to neposilaji, a za tyden se pani zase ozve).

 

Cili nabizeji postupne odshora to nejdrazsi, a nakonec je potreba rict, ze za plne ceny to je stejne porad moc drahe. Teprve pak vyrukujou se slevou.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle ale neni vůbec nic novýho, už tady o tom téma je... a je celkem logický, že nejdřív budou nabízet balíčky s defaultní slevou a až pak ty zadržovací...

 

větší prča je potom takovou slevu rušit :lol: sem jim teď v sobotu volal, aby mi zrušili 50% na supreme a borec že pokud chci zrušit televizi, přepojí mě... musel sem mu to znova zopakovat a ještě potvrdit, že chci zrušit slevu, nikoliv službu :lol: výsledek je takovej, že rušit slevu nemůže... :(

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle ale neni vůbec nic novýho, už tady o tom téma je... a je celkem logický, že nejdřív budou nabízet balíčky s defaultní slevou a až pak ty zadržovací...

 

větší prča je potom takovou slevu rušit :lol: sem jim teď v sobotu volal, aby mi zrušili 50% na supreme a borec že pokud chci zrušit televizi, přepojí mě... musel sem mu to znova zopakovat a ještě potvrdit, že chci zrušit slevu, nikoliv službu :lol: výsledek je takovej, že rušit slevu nemůže... :(

Co to bylo za joudu? :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani se neptej... hnulo se ve mně svědomí a nechci již nadále ochuzovat upc... :cry:

 

Že zrovna v Tobě. :D

Podle Tvých příspěvků z minulosti, si byl jeden z mála, kdo UPC dokázal přinuti ke slevám o kterej se nám ostatním ani nezdálo.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prd :P oni tu slevu aspoň na jednu službu daj, když už u těch nejvyšších nejde standardní balíčková sleva... :?

ten pravej důvod ale neni tak šlechetnej vůči upc :oops: problém je, že slevy nelze kombinovat, takže pokud chci zaměstnaneckou slevu, musim se všech ostatních zbavit... a protože je marek šikovnej, už je to vyřízený 8)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Albek

Nebudu zakládat zbytečně new vlákno a zeptám se přímo zde ....... přemyšlím o službách UPC a zajímalo by mě do kolika dnů jsou schopni službu zprovoznit,samozřejmě s ohledem na vánoční čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je několik možností...

1) slamb: i do druhýho dne kdekoliv v česku 8)

2) klientský centrum: tejden a dýl (jeden den se žádost odešle, do dvou dnů se ozvou a do dalších dvou dnů dorazí technik)

3) esquire: jenom když se mu zrovna chce :lol:

 

poslední letošní instalace mají termín 20.12., takže bych to zbytečně neprotahoval... další věc je, že pokud de o televizi, mám malinko víc možností a minimálně jedna je aspoň podle mě hodně zajímavá :P rád dodám další užitečný informace, který ti jinde neřeknou :wink:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...