Přejít na obsah

Nedostupne forum


JirkaP

Doporučené příspěvky

Pokud připojím PC přímo k modemu tak mám IP adresu 94.112.112.136 a takto se k UPCzone připojím. Pokud vložím mezi modem a PC router změní se mě IP adresa na 89.102.33.90 a takto už se nepřipojím jak na UPC zone tak i na mujhost.net. Pokud na routeru naklonuji MAC adresu z PC a při dotazu na IP (např z mojeip.cz) me hlásí opět IP 94.112.112.136, ale tak se bohužel zase nepřihlásím.... takže nevím čím to je ....

 

Hmm, tak to vypada na jiny problem tez blokovana IP adresa, ale jaky bohuzel netusim, snad poradi nekdo jiny.

 

Muzes jeste cvicne zkusit na tom PC naklonovat MAC z routeru a vyzkouset jestli to pojede i s IP 89.102.33.90

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže výsledek akce klonování MAC adresy z routeru do PC a odpojení routeru. Bez potíží se připojím ke stránce i s IP, kterou mě předtím vykazovalo připojení s routrem a nedokazal jsem se připojit (dnes mě to ukazovalo adresu 89.102.37.219). Pokud mám připojen router tak se nenapojím. Takže závěr ... s PC přímo připojeným k modemu se bez obtíží připojím na www.upczone.cz, pokud připojím router a naklonuji jakoukoli adresu tak se nepřipojím ..... jedině při použití anonymizeru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hned se nacte sedé pozadí a nápis Test rychlosti downloadu a uploadu - IPv4. Po delší době to po mě chce nainstalovat Adobe flash player i když ho mám nainstalovaný v nejnovější verzi ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Takze prozatimni vysledek badani nad problemem kdy se nekteri uzivatele nedostanou na webove stranky fora,

naznacuje ze pravdepodobnou pricinou by mohl byt nejaky, zatim blize neurceny problem v jejich routeru,

zatim netusim proc router nektere PC v domaci siti pusti na upczone.cz a jine ne, ale vetsina uzivatelu co si zde stezovala prave router pouziva, i kdyz ne uplne vsichni.

 

Proto prosim ty kterym pristup na forum nefunguje, nebo nefungoval aby moji teorii potvrdili ci vyvratili

a pripadne urcili co by to v routeru mohlo zpusobovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..zatim netusim proc router nektere PC v domaci siti pusti na upczone.cz a jine ne...

 

Přesně tento problém jsem měl. Stolní PC nešlo, ale 2 noťasi pře WIFI bez problémů. Operační systémy i prohlížeče byly stejné. IP adresy vnitřní sítě přidělovány na pevno.

 

Jak nebo čím se závada odstranila bohužel nevím. Nic jsem neměnil a najednou to začalo fungovat.

 

Problém jsem měl v říjnu 2011, a popisoval jsem ti ho v SZ, ale musím zaťukat, protože od té doby to zas běhá bez problémů.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

jo... a zase ta divná věc - z mobilu se na mujhost.net dostanu (nejspíš i sem)... kdyby se to aspoň dělo i u jinejch webů a že jich nenavštěvuju málo :D ping de, jiný weby dou, ale mujhost prostě ne... zkusim dělat nějaký pokusy...

 

ping.png

 

no dobrý, bez routeru to de... co tam ty paka dělaj, že ho to tak zblbne? :shock:

 

co nepomohlo:

- reset do výchozího nastavení

- manuální přiřazení jiný ip

- automatický přiřazení jiný ip

- zapojení do druhý síťovky v počítači

- změna dns do internetu na 8.8.8.8 / 8.8.4.4

- ipconfig /flushdns

- zadání ip adresy fóra do prohlížeče

- změna prohlížeče

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...