Přejít na obsah

Nedostupne forum


JirkaP

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hal

Zadna zahada, pan Supermajitel filtruje rozsahy IP adres a casto se mu tam vloudi chyba, jde o to, ze vede soustavny boj s ISP, kteri ho chteli vyloucit z NIX bud je blokuje, nebo posila data tranzitem pripadne se prasacky napevno nastavenym routovanim snazi poslat data jinou moznou cestou (napr NFX z. s. p. o.).

 

Na dalsi tlaci, aby si zridili s nim primy peer. Viz jeho traffic kolem 90 Gbitu a pritom on ma v NIX jen 10 Gbit, zbytek se snazi poslat do NIX s pomoci svych noshledu (Grapesc, Ha-vel. Nej-tv, N-sys, Losan, Centronet).

 

Ja se sem taky nemohl dostat, no obcas ten filtr zmeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hal

to neblokuje mujhost.net ale generalne Superhosting u ktereho je ten server, vsechno se tvari, ze jako by jede tedy ping i tracert, ale ale je zariznutej port 80, tj stranky se nezobrazi.

Supermajitel alias Zdenek Cendra, je timto chovanim dost znamy.

 

Nejlepe asi mujhost.net poslat IP adresy at si oni stezuji u Superhostingu.

Upraveno uživatelem Hal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Prosim uzivatele, kteri maji problem s blokovanym pristupem na forum, at sem (popr. me pres SZ) napisi svoji IP adresu at vime jaky rozsah je blokovan, DIKY.

 

Aktualne vim o adresach:

89.103.237.XXX

78.102.87.XXX

 

blokována je i moje IP

77.93.216.69

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim uzivatele, kteri maji problem s blokovanym pristupem na forum, at sem (popr. me pres SZ) napisi svoji IP adresu at vime jaky rozsah je blokovan, DIKY.

 

Aktualne vim o adresach:

89.103.237.XXX

78.102.87.XXX

 

blokována je i moje IP

77.93.216.69

 

omlouvam se preklikl jsme se a blbe nakopiroval IP .... moje IP která je blokována je 89.102.33.90. Druha moje IP 94.112.112.136 blokována není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by si neco vyzkouset, at mame jistotu ze se opravdu jedna o blokaci urcitych IP adres,

na tom PC kde ti tento web nefunguje, zadej v nastaveni sitove karty MAC adresu toho druheho PC, kde ti web jede,

prvni PC by pak mel dostat stejnou IP jako je na druhem PC a pak zkus jstli web jede nebo ne,

druhe PC samozrejme docasne odpoj aby se to nehadalo.

 

Pripadne navod jak zmenit MAC je zde:

kb.php?a=6

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...