Přejít na obsah

Karneval chystá nejlevnější vysokorychlostní internet


tomus

Doporučené příspěvky

Jo, netbox nabízí normální tarify akorát tam kde má optiku

 

Na rozdíl od Karnevalu, který "normální" tarify pro jistotu nenabízí nikde. :)

 

.. na kterou dostal granty, což většina lidí zapomíná uvést

 

Můžeš být konkrétnější? Nic o grantech pro Netbox nevím, a zajímalo by mne to. Obvykle jsou grantové příspěvky zhruba ve stovkách tisíc korun, což jsou ve srovnání s miliardovými "investicemi" kabelových operátorů naprosto směšné částky. Proto by mne zajímalo, proč se o nich zmiňuješ a co o nich víš. Jo, a taky bych uvítal, kdyby ses obtěžoval a vymyslel si nějaký nick. Díky.

 

Což je u netboxu v pořádku, zatímco bezvadně fungující karneval je odpad :lol:

 

Eeeh? Vyčisti si brejle! Říkal jsem snad dost jasně, že bezdrát od Netboxu je SHIT, ne? Jinak co myslíš tím "bezvadně fungující Karneval???" 250kbit/50kbit na 19hodin za 499,- je služba dosti na h***o, zejména když uvážíš že jiný ISP je schopen se ziskem nabízet 2mbit/256kbit na celý mesíc za 565,- Bezvadně fungující firmy obvykle nenabízejí služby na h***o.

 

Tak to je argument jak vrata :lol: Zkuste se v paneláku domluvit a spláchnout všichni v jeden moment h**zlíky :lol: Přeji voňavé zážitky a pak si třeba stěžuj u kanalizací, že chceš míň zagregovanej záchod

 

Argument trochu mimo, protože na rozdíl od lhářů z Karnevalu kanalizace neposkytují žádnou záruku na "rychlost odvádění vody z h**zlíků". Něco lepšího by nebylo?

 

Proč vůbec neobhajuješ telecom? teď zrovna vydal takový úžasný tarif, už máš ten HIT? :lol::D

 

Proč píšeš příspěvky, když evidentně nemáš co říct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Tak to je argument jak vrata :lol: Zkuste se v paneláku domluvit a spláchnout všichni v jeden moment h**zlíky :lol: Přeji voňavé zážitky a pak si třeba stěžuj u kanalizací, že chceš míň zagregovanej záchod

 

Argument trochu mimo, protože na rozdíl od lhářů z Karnevalu kanalizace neposkytují žádnou záruku na "rychlost odvádění vody z h**zlíků". Něco lepšího by nebylo?

 

Já bych něco měl - co třeba elektrárenské společnosti. Máš třeba jistič 3 x 10A, takže bys měl mít možnost ten proud kdykoliv odebrat. Když se ale půl města domluví, že si zapnout přímotopy, elektrický bojlery a trouby, tak z toho bude hezký blackout (čili výpadek proudu). :afro:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz nehul. S tvymi nazory se brzy dostanes do cvokarny. Zadny operator nema site stavene tak, aby je v jeden okamzik vsichni pouzivali na 100%. Netyka se to jen telekomunikaci, ale take vody, kanalizaci, elektriny, atd. Statisticky k tomu totiz nemuze nikdy dojit a neni proto duvod, aby site misto radu miliard stali desitky miliard. Radeji budu platit 1000Kc/mesicne za garantovanou sluzbu s tim, ze mi budou penize vraceny, kdyz sluzbu nedostanu, nez platit 10 000 za pocit, ze ty sve 2000kb mam jen pro sebe. Stejne je potrebuji jen par hodin denne, tak jako 95% ostatnich lidi, protoze take spim, jim, pracuji, bavim se. Navic ty 2 000kb jsou garantovany pouze v siti Karnevalu, dal uz negarantuji nic, protoze to ani neni mozne. Jen uchyl u netu sedi 24 h/denne nebo stale neco stahuje a argumentuje, ze 256/1000/2000/4000 kb je dostupnych jen X hodin a Y minut a proto to je na ho*no. Tvoje konstrukce v prispevcich jsou zcela mimo misu, navic nejsi schopen standardne komunikovat a chybi ti jakakoli sebereflexe. Pokud mas net od Karnevalu, tak procho jeste mas, kdyz jsi tak nespokojen, konkurence tady preci je a pokud ho nemas, tak co prudis v Karneval foru. Fakt jsi zajimavy pripad pro Chocholuska. Cus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale abys neřek že jsem klesl na tvoji úroveň :wink:

 

Na rozdíl od Karnevalu, který "normální" tarify pro jistotu nenabízí nikde. :)

 

Asi se stejným zapálením bych mohl vychvalovat kolejní internet na VUT, je asi pro stejný počet šťastlivců :wink: Karneval je prostě ve většině případů výhodnější, tak to prostě je a jestli se ti to nelíbí, kup si něco od telecomu.. teď zrovna mají nááádhernej low-end tarif :o)))))

 

Můžeš být konkrétnější? Nic o grantech pro Netbox nevím, a zajímalo by mne to. Obvykle jsou grantové příspěvky zhruba ve stovkách tisíc korun, což jsou ve srovnání s miliardovými "investicemi" kabelových operátorů naprosto směšné částky. Proto by mne zajímalo, proč se o nich zmiňuješ a co o nich víš. Jo, a taky bych uvítal, kdyby ses obtěžoval a vymyslel si nějaký nick. Díky.

 

Jistě tak informovaný člověk, za jakého se jistě považuješ, již slyšel o grantech na vybudování metropolitní sítě v Brně, ne? O tom ti přece nemusím povídat :wink:

 

Nick si zakládat moc nemusím, většinou mám lepší věci na práci, než prudit na fórech každej den, jako někdo a taky když sem něco napíšu tak to každý pozná.

 

Eeeh? Vyčisti si brejle! Říkal jsem snad dost jasně, že bezdrát od Netboxu je SHIT, ne? Jinak co myslíš tím "bezvadně fungující Karneval???" 250kbit/50kbit na 19hodin za 499,- je služba dosti na h***o, zejména když uvážíš že jiný ISP je schopen se ziskem nabízet 2mbit/256kbit na celý mesíc za 565,- Bezvadně fungující firmy obvykle nenabízejí služby na h***o.

 

Hele, urážky a sprostá slova, tomu říkám úroveň :wink: Já jen, že tady vychvaluješ netbox kvůli tomu, že pár procent jeho zákazníků může využívat jeho výhodné tarify, které palcovými čísly vylepuje v šalinách :wink: Budiž, klidně si jejich plakát vylep :wink:

Jinak když služba jede 99,9% času v pořádku, pak ji opravdu mohu nazvat bezvadně fungující :wink: Vzpomínám si, že jsem před nedávnem měl cca 3minutový výpadek a také si vzpomínám, že měl před nedávnem netbox výpadek asi půl denní, nebo kolika :wink:

A tarif internet express start zmínit nechceš? :?::lol:

 

Argument trochu mimo, protože na rozdíl od lhářů z Karnevalu kanalizace neposkytují žádnou záruku na "rychlost odvádění vody z h**zlíků". Něco lepšího by nebylo?

 

Tento příklad byl uveden jako narážka na tvůj slabomyslný příklad s celorepublikovou domluvou na vytížení sítě :lol: Spíš já bych se měl ptát na něco lepšího, ne?

 

A s těma lhářema pozor, z psychologického hlediska je urážka formou obrany při absenci argumentů, nehledě na staré známé přísloví o potrefené huse :wink:

 

Připomínáte mi standu grosse.. doufám, že také brzy odstoupíte :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych něco měl - co třeba elektrárenské společnosti. Máš třeba jistič 3 x 10A, takže bys měl mít možnost ten proud kdykoliv odebrat. Když se ale půl města domluví, že si zapnout přímotopy, elektrický bojlery a trouby, tak z toho bude hezký blackout (čili výpadek proudu)

 

Omyl. Rozvodná síť je dimenzovaná, aby to utáhla. Ostatně využít 3x10A na téměř 100% není vůbec problém. 2kW přímotop si těch 10A vezme, pračka, myčka nádobí, nebo elektrická trouba mají topná tělesa na 1-2kW, mikrovlnka cca 800W-1kW, když je s grilem tak dvojnásobek. Žehlička, televize, PC, žárovky ti snadno dají zbytek do 6kW.

 

Kdyby velká část domácností ve městě začala brát elektřinu do plna, síť by to s velkou pravděpodobností ustála, ale za předpokladu že by nárůst odběru nebyl okamžitý, a stačil ke spuštění záloh (řádově desítky minut).

 

Samozřejmě kdyby se všichni domluvili a ve stejnou vteřinu na jednu minutu zdvojnásobili odběr, zdroje to neutáhnou, klesne napětí, a část sítě se automaticky odpojí (a rozvodný závod zaplatí smluvní pokuty, proti kterým bude mít patrně nějaké komerční pojištění). Pokud vím, problémy byly i když půlka národa synchronizovaně zapínala 100W žárovku při nějaké televizní estrádě.

 

Rozdíl mezi Karnevalem a rozvodným závodem je, že Karneval mluví o "garanci", a přitom se neodvolává ani na nějaký referenční model měření, ani nespecifikuje žádné náhrady. Taková garance je na dvě věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, a jak tomu anonymnímu blbovi, co tu mlží (Gross atd), neodpovídá na jednoduché decentní dotazy (grant Netboxu), a tluče mne jakýmsi irelevantním providerem (Telecom), pošlu private message?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

> Stejne je potrebuji jen par hodin denne.

 

Pár hodin denně? Pak se ale musíš poohlédnout po něčem jiném, než je Karneval,

tam ti "rychlý internet" u žádného z tarifů nevystačí ani na hodinu denně.

 

TURBO250: 2GB = internet denně na 37 minut a 17 vteřin.

TURBO2000: 20GB = internet denně na 46 minut a 36 vteřin.

TURBO4000: 40GB = dtto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Omyl. Rozvodná síť je dimenzovaná, aby to utáhla. Ostatně využít 3x10A na téměř 100% není vůbec problém.

 

Tomu se můžu jenom zasmát. Pravidelně každé léto, když jsou tropická vedra mají jižní státy problémy s výpadky elektřiny kvůli klimatizacím. Takže to síť neutáhne.

 

 

No ale to už jsme opravdu od tématu. Takže řaději :silent:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...