Přejít na obsah

Karneval chystá nejlevnější vysokorychlostní internet


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm
Ad UPC vs Cirkus (Karneval): Co neprodas do roka, neprodas nikdy.

 

:lol:

 

...kraviny jako transparentni proxy a privatni adresy, ktere pripojeni znehodnocuji jakbysmet.

 

Opravdu si myslíš, že člověka, který má na výběr ADSL a kabelovku, odradí transparentní proxyna a neveřejná IP adresa??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano a ne. Karneval po zaplaceni pripatku 100,- mesicne tyhle blbosti zrusil, a ja kdyz jsem jejich nabidku zvazoval, vzdy jsem pocital s timto "hidden extra". Ale fakt je ze nabidka Karnevalu nebyla konkurence schopna asi bez nej- takze mas pravdu- nebylo to dulezite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
Ano a ne. Karneval po zaplaceni pripatku 100,- mesicne tyhle blbosti zrusil, a ja kdyz jsem jejich nabidku zvazoval, vzdy jsem pocital s timto "hidden extra". Ale fakt je ze nabidka Karnevalu nebyla konkurence schopna asi bez nej- takze mas pravdu- nebylo to dulezite.

To by me zajimalo jake mas moznosti pripojeni kdyz Karneval nebyl konkurenceschopný?

Ja mam na vyber akorat wifi (budto 3km na prahu - kde je to pekne zaruseny, a nebo 2km pres stromy kde se to nekdy ani nechytlo) a nebo adsl (a zadny adsl ktery by jelo opravdu mego a ktery by nestalo vic nez 1100 Kč jem nevidel) a nebo karneval, a ten vychazi z tehlech tri uplne nejlip. Nemluve o tom ze na zrizeni adsl se ceka treba i mesic, a karneval byl druhej den co jsem ho obednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cicin

Tak nevim. Rikalo se ze zavedenim novych tarifu bude limit 20giga na download a 20giga na upload. Jak se ted ale divam, tak v novem obdobi se data zase scitaji. Jak to tedy je? Mame Turbo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Mno prave jsem nejak nepochopil, ze home.karneval.cz a muj.karneval.cz se nezmenil, jsem myslel, ze tam bude. V aktualnim obdobi bylo preneseno: 2740 MB Down, 1372 Up nebo neco podobneho. Ale je tam pouze jedna hodnota a pak az detail prenesenych dat. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by me zajimalo jake mas moznosti pripojeni kdyz Karneval nebyl konkurenceschopný?

 

Protoze jsem doma docela malo, nikdo jiny z rodiny internet nepouziva, mam tlustou linku v zamestnani, a internetove pripojeni od Karnevalu nejde (osobne nechapu proc) legalne sdilet, nabidku Turbo nebo Premium Turbo bych vubec nevyuzil. A Karnevali nabidka Light byla vyrazne horsi nez cenove srovnatelne ADSL. Ted sice Light vylepsili, ale s krizkem po funuse, jak je u Cirkusu obvykle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. POUZE u mne? Už vidím tu Cirkusáckou výroční zprávu: všichni byli happy, nikdo neodešel, jenom jeden prudič. :) :) :) Kdepak, přišli tak o tisíce klientů, pevně tomu věřím.

 

2. Odkládal jsem odchod přes půl roku, to jim muselo stačit. Chyba je na jejich straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
1. POUZE u mne? Už vidím tu Cirkusáckou výroční zprávu: všichni byli happy, nikdo neodešel, jenom jeden prudič. :) :) :) Kdepak, přišli tak o tisíce klientů, pevně tomu věřím.

 

2. Odkládal jsem odchod přes půl roku, to jim muselo stačit. Chyba je na jejich straně.

Ale on kvůli toho zjevně nepláčou a tebe to zřejmě maximáně vytáčí a tvé ego to nemůže unést :D Dokonce až tak, že ačkoliv jsi zrušil smlouvu a nebudeš mít od března s Karnevalem nic společného, tak ti to stojí za to, aby ses tady zaregistroval a nadále provozoval svou fekální exhibici. To už je prostě psychická závislost. Možná, když navštívíš včas psychiatra, tak to ještě půjde léčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

..a internetove pripojeni od Karnevalu nejde (osobne nechapu proc) legalne sdilet, nabidku Turbo nebo Premium Turbo bych vubec nevyuzil...

 

No stačí se trochu zamyslet. Karneval prostě nechce, aby mu na jedné přípojce určené por domácnost neviselo několik rodin, to je celkem pochopitelné. Ikdyž je pravda, že mají přípojky limit, takže by to Karnevalu mohlo teoreticky být jedno, nicméně sdílet se dá i těch 200 kb/s po omezení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...