Přejít na obsah

Karneval chystá nejlevnější vysokorychlostní internet


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník AC

Je docela zábavné a zároveň s podivem sledovat, jak jeden jistý bývalý uživatel Karnevalu sám nejlépe ví, že služba Light je prakticky k ničemu. Netuším zcela přesně, zda jde jen o zhrzenost s tím, že mu na Karnevalu nedopřáli těch nebo oněch požitků, nebo od konkurence profituje nějakým způsobem za to, jakým způsobem rozhazuje špínu na všech fórech zde. Nejspíše žil v dojmu, že Karneval je na příjmech od něj závislý a že bez něj půjde ke dnu - a ehjle, nestalo se :-)

 

Já sám službu Light několik měsíců využívám a musím konstatovat, že jsem spokojen. Ano, nemůžu stahovat kdejaké objemy dat, rychlost není zrovna ohromující, ale pro běžné potřeby maximálně dostačující. Abych si pročetl internet, poslal mail, případně i fotografii standardní velikosti, případně si ve vzácném čase volna zahrál online nějakou tu strategii - tohle všechno mi Light umožní. Pan bývalý uživatel by tedy měl pochopit, že není mluvčím všech, nějaké komunity, měl by mluvit jen sám za sebe a své potřeby! Za cenu, za kterou je služba Light poskytována, jsou její parametry únosné, pokud budou ještě vylepšeny, bránit se nebudu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netuším k čemu je dobrý osobní útok v prvním odstavci. Označovat někoho v diskuzi "pouhopouhým prudičem" je snad zbytečné a hlavně k ničemu. Pokud tedy autorovi nejde o to, uvolnit zde svoji přebytečnou agresi.

 

Co se týče věcné argumentace v odstavci druhém. Nikdo netvrdí, že Light nefunguje nebo že není schopen pokrýt potřeby nenáročného uživatele nebo že neexistují uživatelé této služby kteří s ní jsou spokojeni. Bylo zde však již x+1-kráte argumentováno, že vzhledem k parametrům této služby a situaci na trhu je cena za tuto službu přímo astronomická. Z tohoto úhlu pohledu je Light skutečně k ničemu. A z této skutečnosti jistě pramení i určitá podrážděnost některých bývalých i současných uživatelů služeb této společnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Raději jsem si opětovně přečetl svůj příspěvek, abych zjistil, zda jsem nepřestřelil a nedal tedy někomu záminku k obvinění z uvolňování přebytečné agrese (agresivity?). Neshledávám ale jediný důvod, proč by někdo měl nabýt tohoto dojmu. Ano, každý může mít na parametry služby Light (a teď absolutně nechávám stranou možné změny) svůj názor, ale jak proboha nazvat situaci a stav, kdy tento člověk čeká na jakoukoliv diskusi, jen aby tam mohl pomalu nakopírovat již tolikráte zveřejněný příspěvek o tom, jak je to všechno špatné a nepoužitelné a k ničemu. On nepíše, že jemu konkrétně to nevyhovuje! Takového člověka, který zde vede stále svou a to čistě z důvodu své osobní vendety, nelze nazvat jinak než prudičem. Sám obhajuješ určitou podrážděnost některých bývalých uživatelů - nevidím ovšem důvod, proč by si tuto svou podrážděnost měli ventilovat veřejně? Pokud má tento člověk pocit, že mu Karneval nedokáže nabídnou adekvátní službu - ať jde tedy jinam. Potíž je v tom, že drtivá většina této sorty "zákazníků" má hodně nereálné požadavky.

 

Diskuse je zajisté i od toho, aby zde ostatní získali radu: budu tedy rád, když mi pomůžeš najít nějakou opravdu výhodnější službu než mám nyní: bez pevné linky, s nulovými vstupními náklady a bez možnosti nějaký komunitních síti. Teď buď prosím užitečný, rád poděkuji, zatím šlo z Tvé strany o hodně prázdná slova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jen bych se chtel zeptat...nevite nekdo co se chysta u tohoo Turba tarifu...taky snizeni ceny..nebo dalsi zvyseni rychlosti?

Admin tady mel nejake informace o Lightu..nemate prosim i nejake informace o Trubo tarifech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...