Přejít na obsah

Ing David Stádnik předseda Českého telekomunikačního úřadu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Krasa... wifi mi taky chodilo perfektne, dokud nekdo v baraku nepustil mikrovlnku. A protoze tady z okna vidim nejmene na sto kuchyni v domech okolo, tak to vic nechodilo, nez jo. A tak jsem si radeji zaplatil pripojeni od Karnevalu, ktere (podle zkusenosti za 2 roky) chodi v prumeru tak 364,5 dnu za rok. Jestli mas ovsem problemy s umanutou nenavisti proti Karnevalu, tak bych, spise nez pripojeni typu wifi, doporucoval radeji psychiatra. Pamatuj, ze "nothing is perfect" a o Karnevalu to plati taky. Ale pokud si mam vybrat, tak si vyberu to, co mi za prinasi sluzbu v kvalite a cene pro mne (zatim) plne akceptovatelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mel taky wifi .. :-/ .. a jsem rad, ze jsem se ji zbavil ... bydlim ve stredu mesta a porad to nejelo, bud byla mlha nebo mrholilo, v zime pak snezilo, popripade na antenu sedl holub .. ve vsech tech pripadech byl packetloss cca 40 - 60 procent. No a k tomu vsudypritomne ruseni .. nevyzpytatelne, ze vsech stran, ruznou intenzitou .. kdekdo s plechovkou od parku, kdo to osolil "nad normu", pac potreboval zaparit s kamosem odvedle CS, kazdej takovej mne spolehlive sundal .. a kdyz ani to ne, tak do vsesmeru na kterej jsem byl pripojenej slehl blesk.

Byl jsem na wifi 3 roky a vycerpal jsem si doufam svuj pridel tohodle typu pripojeni na celej zivot dopredu a uz bych s nim nechtel mit nikdy nic spolecneho ... tolik k wifi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle vypada turbo po preneseni

V aktuálním období bylo přeneseno 10329 MB.

prave ted v kralupech dle dsl.cz

Rychlost stahování dat:

15.7 KB/sec

Rychlost připojení k Internetu:

125.9 Kbps

podle testu rychlosti Karnevalu

Současná rychlost Vašeho připojení je:

 

122.70kbps

 

což znamená, že v naší síti můžete stahovat rychlostí 15.34 KB/sec.

A tohle ze je prej jeden z nejlepsich poskytovatrlu netu :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...