Přejít na obsah

Ing David Stádnik předseda Českého telekomunikačního úřadu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Já bych si z PPK nic nedělal. Všimněte si, jak on se rád chodí tady na ty stránky, podle něj fanklubácké, ukájet. Ale já se tomu jeho názvosloví nebráním. Proč taky, když toto fórum bylo vytvořeno především pro uživatele Karnevalu. Já jsem stejně z Kralup jako PPK, znám spoustu další a neznám o nikom, kdo by byl nespokojený a nadával.

PPK je ze všech nejchytřejší, protože on s tím Karneval pěkně zamávaval a odešel přece k tomu mnohem lepšímu providerovi. A teď se nám tady chodí smát, jaké jsme to všichni hloupé lamy. :lol: Tak mu tu radost přejme, asi ji jinak moc v životě nemá. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Já jsem stejně z Kralup jako PPK, znám spoustu další a neznám o nikom, kdo by byl nespokojený a nadával.

Tak to si asi z jinejch Kralup :wink:

A teď se nám tady chodí smát

Jo pobavit se sem chodim protoze nektera tvrzeni priznivcu karnevalu jsou tu hodne k zasmani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník happy

Jo pobavit se sem chodim protoze nektera tvrzeni priznivcu karnevalu jsou tu hodne k zasmani.

 

Jedinej, kdo je tady k smichu jses ty :roll: Nedokazes pochopit, ze proste nekdo spokojenej je ? Nebo co mas za komplex. Jo aha, ty jses ten borec, co to natrel nejdriv Karnevalu a pak i nam tim, ze odesel od zleho operatora :lol: BTW Nechces nam tady tvrdit, ze jsi svoje potreby (predpokladam dc atd.) ukojil wifinou ? :wink:

 

To mas jako se vsim, jako ty se bavis nad tvrzenimi priznivcu, oni se bavi nad tvymi. Ale zas na druhou stranu, opravdu nerozumim tomu, co te sem tahne :?: Evangelismus, syndrom spasitele ? :lol: Nebo snad fakt, ze to s tim karnevalem nebylo az tak spatny ? Tak se pochlub :wink:

 

BTW Clovece, zazils nekdy dialup, gprs ve srovnani s pevnou. Kdyz pak navic srovnas pevnou a kabel ? Co mas na mysli pod pojmem mizerna sluzba ? Snad ne "nizkej up", "datove limity" a nebo neverejnou IP, protoze s tim si to uz kupujes :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Nedokazes pochopit, ze proste nekdo spokojenej je ?

A dokazou lide s fanklubu Karnevalu pochopit ze lide kteri maji s Karnevalem problemy spokojeni nejsou :?: To je presne ono proc sem reagoval na toho s tim vtipem 8)

BTW Nechces nam tady tvrdit, ze jsi svoje potreby (predpokladam dc atd.) ukojil wifinou ? :wink:

Typ pripojeni neni rozhodujici pokud funguje tak jak ma, nabizi dobre parametry a ISP poskytuje kvalitni sluzby (a ne ze kdyz to v noci slitne ze to nahodej az rano jak bylo u Karnevalu bezne) :wink:

Nebo snad fakt, ze to s tim karnevalem nebylo az tak spatny ?

S Karnevalem uplne nejhorsi, prvni co bylo ze prislo zdrazeni :evil:

zazils nekdy dialup

S dial-upu sem prave tehdy k tesmedii sel, tehdy to vypadalo jako dobra volba protoze internet vcetne nabidky komplet stal zhruba 1170 korun -> internet vychazel pod onu magickou hranici 1000 korun ktere sem mel jako limit na dial-up :wink: S odstupem casu se mi to dost prodrazilo :roll:

Co mas na mysli pod pojmem mizerna sluzba ? Snad ne "nizkej up", "datove limity" a nebo neverejnou IP, protoze s tim si to uz kupujes :lol:

Za onu cenu velmi nizke datove limity (navic s pocitadlem ktere si pocita jak chce jen ne to co skutecne proteklo), stejne jako nepritomnost verejne IP, mizerna infolinka, neschopnost rychle odstranovat problemy ktere nastanou (ano ja vim ze tu nekteri tvrdi ze to nikdy nepada ale na tomto foru je dost stiznosti ktere dokazuji opak).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dokazou lide s fanklubu Karnevalu pochopit ze lide kteri maji s Karnevalem problemy spokojeni nejsou :?:

A proč si tedy Kozelka a další z fanklubu ublížených nezaloží nějaké své fórum, kde si mohou vzájemně poplakat a nadávat na ten zlý Karneval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se fakt musim smat :lol: PPK je asi nemaley typ hodnej delsiho pozorovani :wink: Vsechny nevyhody Karnevalu, ktere si vyjmenoval, se me netykaj, tak bych prosil nejaky LEPSI argument, proc je to spatna sluzba. Ze ses llama, co porad potrebuje s necim pomoct a breci ze mu neco nejde.... to je mi lito 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Ze ses llama, co porad potrebuje s necim pomoct a breci ze mu neco nejde.... to je mi lito 8)

Ano presne jeden z debilu co nedokazou pochopit ze nekdo muze byt s Karnevalem i nespokojen :lol: Ale co takovy dementi jako ses ty aspon budou dal Karneval zivit :twisted: Netusim jak si prisel na to ze s necim porad potrebuju pomoct a neco mi nejde, infolinku hruzy sem konktaktoval jen v nejnutnejsich pripadech -> 2 krat nefunkcni modem, vic jak 12 hodin nefunkcni net (samozrejme jejich chybou) :wink: Sveho aktualniho ISP sem od zrizeni ktere probehlo v rijnu nemel duvod kontaktovat, protoze to narozdil od Karnevalu beha bez problemu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dahak

No jo PPK na toho snad ani nema smysl reagovat :).Na co jsi presel proboha ze to je tak "kvalitni".Pravdepodobne nejaka zalagovana mikrovlna :).Pokud to ovsem pouzivas jen na ten tvuj "HUB" tak to ti to bude stacit :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Pravdepodobne nejaka zalagovana mikrovlna :)

Tezko ti asi nejak dokazovat ze to zalagovany neni, musi stacit tohle 8)

C:\Documents and Settings\Petr>ping www.seznam.cz

Pinging www.seznam.cz [212.80.76.18] with 32 bytes of data:

Reply from 212.80.76.18: bytes=32 time=20ms TTL=118
Reply from 212.80.76.18: bytes=32 time=24ms TTL=118
Reply from 212.80.76.18: bytes=32 time=24ms TTL=118
Reply from 212.80.76.18: bytes=32 time=20ms TTL=118

Ping statistics for 212.80.76.18:
   Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
   Minimum = 20ms, Maximum = 24ms, Average = 22ms

Pokud to ovsem pouzivas jen na ten tvuj "HUB" tak to ti to bude stacit :).

Zrovna hub je presne to kde ta WiFina staci a zaroven je pripojeni v pohode pouzitelny i na jiny veci, na rozdil od half-duplex Karnevalu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...