Přejít na obsah

Ing David Stádnik předseda Českého telekomunikačního úřadu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Vážený pane předsedo,

nechápu jak je možné udělovat licenci za poskytování internetových služeb firmě Karneval.cz. Nechal jsem se nalákat tzv. Barnumskou reklamou a zrušil svojí ISDN linku a čekal na jejich připojení ve Zlíně. Nejenže se zpozdilo o avizovaných pár měsíců-než bylo uvedeno v jejich letáku ale i připojovací technik měl problémy s přípojkou do mého bytu,ač kabely byly nataženy již několik.měsíců. Nicméně technik nakonec vše po několika odběhnutích vyřešil k mojí spokojenosti. Ovšem od ledna-kdy Karneval inzeruje své zvýšení rychlosti-jeho služby u tarifu Light jsou katastrofou-ovšem nejen u tohoto tarifu-stačí se podívat na www.karneval.nazory.cz. Spojení neustále není možno uskutečnit a např. včera l.2.2005 nešlo spojení ani v sídle Karnevalu. Telefonická linka mu již taky nefungovala. Dnes asi ve 13.40 mi jejich technik se snažil vysvětlit,že mám vypnout firewall a antivirový program-přes to,že jsem ho jasně upozornil,že pri štahování pošty se mi objevila výzva,že spojení s Karnevalem nefunguje Toto se stalo již po několikáté a já nemíním platit drahé hovory z mobilu.. Asi v 15.55 mi pan Jiří Kucík na telef. info lince sdělil,že mi nemůže dát e-mailovou adresu na ředitele společnosti Karneval. Takhle si tedy služby nepředstavuji a tento dopis odešlu na odpovídající ínstituce mimo jiné i ministru Mlynářovi. A aby byla publicita dostatečně zajištěna budou informovány i britské listy a veškeré možné internetové stránky.

Děkuji za vaši odpověď

Roubínek Vítězslav

Zlín

PS. stránky pana ministr Mlynáře jsou momentálně nedostupné a paní Darina Vostřelová Vacková z Lupy se bojí k tomu vyjadřovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt si myslis, ze zrovna Stadnik ti nejak pomuze, vzpomen si na jeho nekolikamesicni rozhodovani o ADSL

Je za to placený a ne málo a navíc mě dost štve,že si lidé např z Lupy nechtějí pálit prsty,tak to můžem volit zase komunisty ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty si doprej posuk od Zlina :P Ze zrovna ty mas s Karnevalem problemy je mi lito, ale to neznamena, ze se budes navazet na jednoho z nejlepsich poskytovatelu internetu u nas. Bud rad ze neco takoveho existuje, nic ti nebrani prejit zpet na ADSL :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zrovna ty mas s Karnevalem problemy je mi lito, ale to neznamena, ze se budes navazet na jednoho z nejlepsich poskytovatelu internetu u nas. Bud rad ze neco takoveho existuje, nic ti nebrani prejit zpet na ADSL

 

 

ferret-dej si ještě Fernet-kdybych to měl za rozumnou cenu-tak to ISDN neruším, po zkušenostech se službami Kanevalu. A jaksi UPC u nás není v dosahu-ale to ty asi nechápeš. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
ale to neznamena, ze se budes navazet na jednoho z nejlepsich poskytovatelu internetu u nas.

Sundej ty ruzovy brejle, ale jako vtip dobry :lol::lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ja jsme s karnevalem spokjenej.. Tak nevim, vo cem tenhle prispevek je.. Kdyz to nejde, tak sdelim problem a odstrani to. Po cca mesici lazeni po instalaci mi to beha naprosto bez problemu.. Nemuzu si stezovat. A za tu cenu.. Tssss...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi napis nejakeho lepsiho ISP nez Karneval. Jsem take z Kralup a nikde jsem lepsi konektivitu nenasel. Zkousel jsem ADSL od Tiscali - rychlost polovicni nez deklarovana, pingy vysoke, mistni WiFi - obcas fungovalo casto nefungovalo... 2Mb od Karneval jsou opravdove 2Mb a nelaguje to. Muze se stat, ze nekdo ma problem, ale obecne s Karnevalem problemy nemam ani ja ani nekolik znamych v Kralupech, Neratovicich a Praze. Hodne lidi co znam rusi ADSL nebo WiFi a prechazeji na Turbo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Tak mi napis nejakeho lepsiho ISP nez Karneval. Jsem take z Kralup a nikde jsem lepsi konektivitu nenasel. Zkousel jsem ADSL od Tiscali - rychlost polovicni nez deklarovana, pingy vysoke, mistni WiFi - obcas fungovalo casto nefungovalo... 2Mb od Karneval jsou opravdove 2Mb a nelaguje to. Muze se stat, ze nekdo ma problem, ale obecne s Karnevalem problemy nemam ani ja ani nekolik znamych v Kralupech, Neratovicich a Praze. Hodne lidi co znam rusi ADSL nebo WiFi a prechazeji na Turbo.

 

On tady PPK rad ceri vody :P

Karnevalem si vytrel ..... a ted je na svym uplne skvelym, pro nas lamy nedostupnym pripojeni a muze se nam nesvepravnejm zakaznikum Karnevalu jenom smat, ze ? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...