Přejít na obsah

Ing David Stádnik předseda Českého telekomunikačního úřadu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Sundej ty ruzovy brejle, ale jako vtip dobry :lol::lol::lol::lol:

ja ruzovy brejle nepotrebuju. Mam Karneval skoro 2 roky ... jeste TESMeda a mel jsem jen drobne problemy, ktere ma kazdy uzivatel at ma jakykoli net. Celkove za tu dobu musim uznat, ze Karneval dela svoji praci dobre. Postupne sluzbu jen vylepsuji a jaji vyuzivam na 100%. Nevim jestli bydlis na vesnici (pesek no) nebo mas proste smulu nedostupnosti .... ale Karneval je proste dobra volba. Btw...jako vtip se mi spise jevi prispevky uzivatelu co maji net mesic apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, trochu se divim autorovi, ze dela dusno kvuli par mesicum zpozdeni. Ja kdyz jsem si kabelovku porizoval, tak zejmena proto ze 1) slibovali "do par mesicu" internet 2) se mi zzelelo starsi pani, co to prodavala. No co mam rikat- tech par mesicu trvalo SEST LET.

 

Kabel jsem odhlasil a s touto firmou nechci uz mit nikdy nic spolecneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
se nam nesvepravnejm

To me nenapadlo, ale vysvetlovalo by to chovani zdejsiho fanklubu karnevalu :lol:

Mam Karneval skoro 2 roky ...

Ja si s nima uzil 3 roky :cry:

ale Karneval je proste dobra volba.

Mozna pro nekoho kdo rad vyhazuje hodne penez za mizernou sluzbu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
se nam nesvepravnejm

To me nenapadlo, ale vysvetlovalo by to chovani zdejsiho fanklubu karnevalu :lol:

Mam Karneval skoro 2 roky ...

Ja si s nima uzil 3 roky :cry:

ale Karneval je proste dobra volba.

Mozna pro nekoho kdo rad vyhazuje hodne penez za mizernou sluzbu :wink:

 

Tak si to ale nech pro sebe.

Martin se o par prispevku vejs pta na tu LEPSI alternativu a ty mu radsi ani neodpovis, pekny :?

 

Sam jsem u tech "sasku" vic jak tri roky, takze si o zkusenostech s timto ISP muzem klidne podebatovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Tak si to ale nech pro sebe.

Proc by sem mel pane nesvepravnej :lol: Ten pan co tenhle topic zacal je naprosto opravnene nespokojeny s drahym a nespolehlivym pripojenim a neschopnosti Karnevalu problem vyresit... sice je jeho zpusob jakym se to snazi resit mimo realitu, ale je to nadherna ukazka jak si tu hned nesvepravni z fanklubu karnevalu nenechaji na svuj milovany Karneval sahnout :wink:

Martin se o par prispevku vejs pta na tu LEPSI alternativu a ty mu radsi ani neodpovis, pekny :?

Kazdy sveho stesti strujcem, kdyz neumi hledat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je uz jasno. Tva odpoved te vystihuje, pouze prudis, nic konstruktivniho Tak, jak jsem si precetl tve prispevky, mas pravdepodobne nejaky komplex. Na chatu si ho maximalne vylejes, ale nevylecis. Dal uz mi za to nestoji ztracet s tebou cas. Plkej si dal sve blbosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Tva odpoved te vystihuje, pouze prudis, nic konstruktivniho

Ja myslim ze to ze sem zmenil ISP za levnejsiho s lepsi kvalitou sluzeb je dost konstuktivni :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek
Tak si to ale nech pro sebe.

Proc by sem mel pane nesvepravnej :lol: Ten pan co tenhle topic zacal je naprosto opravnene nespokojeny s drahym a nespolehlivym pripojenim a neschopnosti Karnevalu problem vyresit... sice je jeho zpusob jakym se to snazi resit mimo realitu, ale je to nadherna ukazka jak si tu hned nesvepravni z fanklubu karnevalu nenechaji na svuj milovany Karneval sahnout :wink:

Martin se o par prispevku vejs pta na tu LEPSI alternativu a ty mu radsi ani neodpovis, pekny :?

Kazdy sveho stesti strujcem, kdyz neumi hledat :)

 

LOL, ty me dostavas, to se musi nechat.

 

Z logiky veci bych uvazoval, ze ja v Praze budu mit lepsi a vetsi vyber nez ty. A presto je pro me Karneval nejlepsi moznou alternativou. Ale at ti dame prostor - bydlim v Praze 8, ulice rekneme Hovorcovicka. Tak mi pane "stesti strujce" najdi ekvivalentni pripojeni, na ktery muzu prejit, az se svoji "hvezdy" prejim a pujdu z fanklubu.

 

Ad martin a jeho otazka - kdyz se mu tak vtipne vysmivas, tak bys mel bejt alespon schopnej ho necim utrit. Ne ? Nebo je tvoje konektivita jenom pro vyvoleny jako jsi ty ? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...