Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

ctu tu same pozitiva na upc - jo je to opravdu bomba - jenze to tady nikdo nevyresi - tu debilni firmu by uz meli zrusit a predat provozovani teto sluzby nekomu kvalifikovanejsimu - jinak to tu bude za kratkou dobu jak u opi**ku v pralese

 

 

A že se u nich nezastavíš a nenabídneš jim své služby a zkušenosti. Určitě bys to dělůal lépe .... :shock:

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

urcite bych neokradal lidi o penize - nebudu neco prodavat kdyz to nefunguje nebo neni v poradku - ( at ta zlodejska firma jde s cenou dolu kdyz to neni 100%) - platit vice jak 1000kc mesicne za neco co nefunguje to je zlodejina - kdyz bych ti prodal plesnivy chleba taky by se ti to nelibilo ty chytroline

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník svedral

Tak mi dnes přinesl technik už třetí KAON 4003.Ten první pracoval od 4.1.2001 do 6.5.2011. Druhý od 6.5.2011 do14.11.2011.V průměru mi životnost vychází asi 5 měsíců.A jaké závady? Výpadky v nahrávání,porucha harddisku,občas nešel vůbec zapnout o výpadcích HDMI ani nemluvím.Jinak jednání servisu UPC vstřícné a výměna již druhý den.No nicméně počítám že další výměna bude asi tak duben 2012.Přeji všem pevné nervy s tímto zařízením.Pro úplnost lokalita Praha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jardos
Tak mi dnes přinesl technik už třetí KAON 4003.Ten první pracoval od 4.1.2001 do 6.5.2011. Druhý od 6.5.2011 do14.11.2011.V průměru mi životnost vychází asi 5 měsíců.A jaké závady? Výpadky v nahrávání,porucha harddisku,občas nešel vůbec zapnout o výpadcích HDMI ani nemluvím.Jinak jednání servisu UPC vstřícné a výměna již druhý den.No nicméně počítám že další výměna bude asi tak duben 2012.Přeji všem pevné nervy s tímto zařízením.Pro úplnost lokalita Praha.

 

 

to gratuluji. já mám už čtvrtý a pruměrná výdrž + - 14 dní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte, co mě na tom zaráží? Že UPC je zdá se jedno, jak moc poruchové tyto STB jsou. Nepřijde mi jejich chování normální. Měli by ty STB vyřadit, otestovat a nabídnout jiné... případně snížit cenu. Ale jelikož je UPC, jako skoro všechny firmy na světě, ve ztrátě... snaží se ulovit, co se dá... i když se chovají nemorálně. A výdrž STB 14 dní? :silent:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vito
30 metru neni zrovna malo, ale zalezi na urovni signalu na zasuvce, pokud mas i internet od UPC muzes se do rozhrani modemu mrknout jake ukazuje hodnoty,

a ten robocovac co tam mas ma kolik vystupu ?

Kazdopadne koukni do STB na ten mux co ukazuje za hodnoty signalu a porovnej to s ostatnima muxama, pripadne sleduj jestli nejak nekolisa.

modem ukazuje:

Channel 1: 1.8 dBmv 40.8 dBmv

Channel 2: 1.7 dBmv 40.8 dBmv

Channel 3: 2.0 dBmv 41.2 dBmv

Channel 4: 1.8 dBmv 40.9 dBmv

 

Rozbocovac ma 4 vystupy se zpetnymi kanaly

Frekvenční rozsah 5-2400 MHz

Rozbočovací útlum (47-862 MHz) 9 dB

Rozbočovací útlum (950-2150 MHz) 11 dB

Oddělení výstupů > 20 dB

Zpětný odraz EN 50083-4 Kat. A

Tlumení stíněním Třída A

 

Vetsina MUXu ktere bezne sleduju ma cca 2/3 silu signalu (modry indikator S) a max. kvalitu (zluty Q), rozdily mezi nimi i v ruznych dobach se zdaji byt zcela minimalni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss
No, tak to mě ten šaškec opravdu čeká, tak to mám ty baterky furt vytahovat, když jdu spat? Kristepane, proč mě jenom napadlo si nechat vyměnit setobox!!! Asi budu muset zavolat znova, aby mi ten dálkový ovladač vyměnili. Sakra, když mají vadnou serii, tak proč to rovnou nevyhodí do kentejneru. Stejně má tak nešikovný ovládání, že bych ho nejradší vyhodila z okna.

Já jsem si včera marně lámala hlavu, proč ten ovladač má tak malej dosah, a pak jsem zjistila, když jsem tam dala nové baterky, že to není pravda. Ale ten první den jsem si myslela, že je to tím, že mám baterky dlouho v zásobě, tak proto se asi tak rychle vybily. A ono to není pravda. Baterie za to nemůžou!!!

 

 

Tak ovladač už mám vyměněný. Foťákem jsem zkotrolovala, zda svítí, či nesvítí. Nesvítil, tak snad už tento problém je vyřešen.

 

Ale problém s Handanem, u kterého mi vymazali z databáze seriové číslo a od té doby nemaká, ten vyřešený doteď není. Stále mi hlásí: Není přístup. Technika jsem poprosila, aby se na to kounul, ale zběžně na to hodil oko, prohlídl kabeláž a odkráčel, protože on jen donesl na výměnu přeci jen ten ovladač.

Několik dlouhých hovorů s operátorkami Upc, několik dlouhých mejlů, a konečně mě spojili na technika. Konverzoval docela správným směrem a nakonec pochopil, že s Handanem opravdu je něco v nepořádku a posílají technika. Protože přece není možné, aby zadání čísla setoboxu do své databáze a poslalní refresche, trval 14 dní bez úspěchu. Tak vydržím poslední pokus s technikem, který přijde v pátek a jestli to nespraví, tak jim ho hodím na hlavu a objednám si od Licy slot s kartou. Sice nebudu moct nahrávat, ale čert to vem. Zbude mi PVR Kaon u druhé televize, tak to snad s ním zvládnu a nebudu mít smůlu a bude bez poruchový. Stejně toho nahrávání využiju na víc programů jen na Silvestra, když chci mít Novu i ČT1 nahrané. Ale to vyřizování s UPC mě stejně pije krev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo by možná dobré, navštívit nejbližší redakci televize, celou anabázi pěkně popsat. Takové chování se musí dostat ven mezi lidi. Odpovědní by museli zareagovat (ať se jim to líbí, či nikoli). Pokud se o tom bude psát jen tady, tak je to zbytečné. Nic se nezmění

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

to máte pravdu, ale nemám na to už sílu. Přišla jsem na to, že v televizi LG se mi podařilo najít kabelový tuner, tak jak se nepovede zprovoznit Handan, hodím jim ho na hlavu a od Licy si pořídím slot s kartou a končím se setoboxem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...