Přejít na obsah

UPC nabízí nový tarif Fiber Power 25 za 600 Kc


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
onak: Jedna se o balicek Standard+Internet Fiber Power 25+balicek Plus na rok zdarma za 899 Kc.

to je stejná cena jako Standard+Internet Fiber Power 30+balicek Plus na rok zdarma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já bych ten "Plus", který je k Standard+FP25 nechtěl. Mám totiž Extra (což je vlastně totéž), ale k Filmboxu a Superfilmu.

 

Anonym 89.103.10.245:

Jinak je otázkou, jestli chceš slevu 300 Kč na půl roku, když přecházíš jen z Easy na FP25, nebo slevu cca 305 Kč trvale na balíček Standard+FP25+Plus. :)

Takže klidně do toho kecej. Víc hlav víc ví. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mám dotaz, jak jste přišli na ten balíček "Standard+Internet Fiber Power 25+balicek Plus na rok zdarma za 899 Kc" ? Na stánkách UPC je jeden a ten je jiný. Když jsem volal na UPC, tak mi slečna řekla, že si můžu objednat ten, který je v nabídce a to je "UPC Fiber Power 10 + DTV Starter + UPC Telefon Basic"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gameguru

Odpověď na dotaz z UPC: "V současné době je možné poskytnout internetové připojení Fiber Power 25 v balíčku s digitální televizí Standard za 899,- Kč měsíčně."

Souhlas s hanys.k a esquire - cena stejná, jen nižší rychlost. Dle mých výpočtů je to zlodějina, cena balíčku by měla být po slevě rozdílu mezi původním FP30 a novým FP25 a vynásobení balíčkovými % asi 740,-kč.

A zůstal pořád trapný upload 1,5Mbit, který je tímto poměrně nejdražší v tarifech UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď na dotaz z UPC: "V současné době je možné poskytnout internetové připojení Fiber Power 25 v balíčku s digitální televizí Standard za 899,- Kč měsíčně."

Souhlas s hanys.k a esquire - cena stejná, jen nižší rychlost. Dle mých výpočtů je to zlodějina, cena balíčku by měla být po slevě rozdílu mezi původním FP30 a novým FP25 a vynásobení balíčkovými % asi 740,-kč.

A zůstal pořád trapný upload 1,5Mbit, který je tímto poměrně nejdražší v tarifech UPC.

Občas mi zůstává rozum stát. Ještě by jsi mohl napsat že UPC jsou zloději že by ti měli vše poskytnout zdarma. Navíc jelikož to není nikde zveřejněné tak to asi nebude žádná oficiální nabídka. A myslíš že ten balíček s tou 30tkou není tak trošku divně levný? 30M stál 857Kč tzn. že Standard k tomu byl za 42Kč. Navíc ta cena byla i nižší jak 10M + Standard. Mimochodem 10M + Standard za 938Kč v balíčku a také 10M + Standard + DVR + Kredit 50 ta 1104Kč (nebo za kolik to přesně bylo). Zmizeli z ceníku :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gameguru
Občas mi zůstává rozum stát. Ještě by jsi mohl napsat že UPC jsou zloději že by ti měli vše poskytnout zdarma. Navíc jelikož to není nikde zveřejněné tak to asi nebude žádná oficiální nabídka. A myslíš že ten balíček s tou 30tkou není tak trošku divně levný? 30M stál 857Kč tzn. že Standard k tomu byl za 42Kč. Navíc ta cena byla i nižší jak 10M + Standard. Mimochodem 10M + Standard za 938Kč v balíčku a také 10M + Standard + DVR + Kredit 50 ta 1104Kč (nebo za kolik to přesně bylo). Zmizeli z ceníku :wink:

 

Pokud vím, tak v nabídce nebyl ani ten balíček Standard+FP30, přesto cena kterou uvádím je ok - dostal jsem ji jako nabídku od UPC. Zlodějina je to, že nový balíček poskládaný z levnějších tarifů stojí stejně jako ten starý. A taky ten chcíplý upload který není ani 1/10 downloadu.

Slevy na tento balíček se počítají jednoduše: (tarif1+tarif2...) *sleva.

604+857=1461*61%=899

604+599=1203*61%=740

Jak prosté! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ani 30M + Standard nikde nebylo zveřejněno. Kdyby to sem někdo "neprásknul" tak o tom ví jen ti co by jim to někdo z UPC zavolal. Taky UPC mohlo tvrdit že nic takovýho nemají a byla by to ve svý podstatě pravda. Oficiálně to nemají.

Chápal bych že by ses rozčiloval kdyby to byla oficiální nabídka. To by to pak "nebylo fér" že se snížila rychlost Internetu a cena zůstale stejně vysoká. Ale to bys mohl vyčítat UPC že před půl rokem sis mohl objednat internet se slevou na rok a teď jenom na půl roku. Běž do Tesca a zkus jim říct že minulej tejden měli větší rohlíky za stejnou cenu jako teď ale teď jsou rohlíky menší.

Místo aby jsi byl spokojenej že můžeš využít výhody tak remcáš. Přijde ti snad ta cena oproti plnejm cenám stále velká?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Ano ani 30M + Standard nikde nebylo zveřejněno. Kdyby to sem někdo "neprásknul" tak o tom ví jen ti co by jim to někdo z UPC zavolal. Taky UPC mohlo tvrdit že nic takovýho nemají a byla by to ve svý podstatě pravda. Oficiálně to nemají.

Chápal bych že by ses rozčiloval kdyby to byla oficiální nabídka. To by to pak "nebylo fér" že se snížila rychlost Internetu a cena zůstale stejně vysoká. Ale to bys mohl vyčítat UPC že před půl rokem sis mohl objednat internet se slevou na rok a teď jenom na půl roku. Běž do Tesca a zkus jim říct že minulej tejden měli větší rohlíky za stejnou cenu jako teď ale teď jsou rohlíky menší.

Místo aby jsi byl spokojenej že můžeš využít výhody tak remcáš. Přijde ti snad ta cena oproti plnejm cenám stále velká?

naprosto souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Taky souhlasím. Sice jsem využil ještě nabídky s 30M, ale i kdyby to bylo 25M, tak mi to ušetří spoustu peněz (nehledě na to, že ten rozdíl reálně, kromě usilovných stahovačů, málokdo pozná).

Cenová politika UPC, včetně systému nabízení slev a výhod, je sice z mého pohledu trochu zvláštní, nicméně je to komerční společnost a má zcela právo nabízet své služby za podmínek, které ji vyhovují (pokud ji v tom neomezují právní předpisy). A pokud o tyto služby zákazníci mají zájem, tak je koupí. Pokud zákazníci zájem nemají, tak je buď nakoupí jinde nebo je využívat nemusí vůbec a společnost zkrachuje (což si nemyslím, že je zrovna případ UPC). Je to pouze volba zákazníků!

Já osobně jsem moc rád, že jsem se o této nabídce dozvěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...