Přejít na obsah

UPC nabízí nový tarif Fiber Power 25 za 600 Kc


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
dyť to napsal dobře, dokonce i s velikostí písmen 8)

btw včera se mi povedla neuvěřitelná věc, z rapidshare.com sem stahoval 100 Mb/s, tedy kolem 13 MB/s :lol:

jo takhle to myslíte...tak to jsem potom já nepochopil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Velice fajnová nabídka dle mě.

 

Určitě na ni přejdu z 30M, přeci jen ten rozdíl 5M stejně potenciálem nevyužiju a penízky se do kapsy hodí :)

 

Koukám na nabídku UPC, tak by snad mohli časem dorovnat upload právě u tohoto nově vznikajívšího tarifu na těch 2,5Mbit, aby to ladilo i v tabulkách. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Ankroth

Tak jsem neodolal a změnil svůj tarif z UPC Fiber Power 10 na UPC Fiber Power 25 za 599 Kč měsíčně. Vyřízeno po telefonu (čekal jsem cca 20 minut! :)) a asi po 30 minutách od vyřízení (a restartu modemu) už bylo vše hotovo. Výsledek zde, lokalita Sokolov (bývalá síť Karneval):

 

774644614.png

 

Super! :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem neodolal a změnil svůj tarif z UPC Fiber Power 10 na UPC Fiber Power 25 za 599 Kč měsíčně. Vyřízeno po telefonu (čekal jsem cca 20 minut! :)) a asi po 30 minutách od vyřízení (a restartu modemu) už bylo vše hotovo. Výsledek zde, lokalita Sokolov (bývalá síť Karneval):

 

Super! :twisted:

ad čekání :) Začali chodit Faktury a zvláště mezi 8-11h je to docela natřískaný :wink:

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Já jsem volal po 15. hodině, a byl jsem na řadě okamžitě. :)

Jen jsem chtěl poslat chybějící faktury v PDF.

Na balíček (Standard+FP 25) jsem zatím nepřešel, chci vědět rozdíl FP 25 k FP 30 (kromě 5 Mb down rychlosti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Já jsem volal po 15. hodině, a byl jsem na řadě okamžitě. :)

Jen jsem chtěl poslat chybějící faktury v PDF.

Na balíček (Standard+FP 25) jsem zatím nepřešel, chci vědět rozdíl FP 25 k FP 30 (kromě 5 Mb down rychlosti).

 

Také jsem přemýšlel nad tím, jestli si mám nechat prověřený 10 Mbit nebo přejít na nový 25Mbit, kde můžou být skryté "fíčry" jako ořezávání portů, skrytá agregace, omezení počtu konekcí, blokace P2P apod. Mno nakonec jsem to risknul, testuji to prozatím na e-shopu Valve Software (Steam - www.steampowered.com). Normálně jsem tam stahoval zakoupené hry rychlostí 1,2 Mbit (10 Mbit), teď mi to jede 2,4 Mbit (19,2 Mbit), což je slušné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj nechci do toho moc mluvit ale když si to objednáte přes telefon tak nebudete mít slevu 6měs za 300kč. Já jsem dnes objednal 25Mb přes net tak jsem zvědaví kdy to budu mít.

Jinak mám 15Mb za 575kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...