Přejít na obsah

Informace o vypadcich sluzeb UPC


tomus

Doporučené příspěvky

nepovídejte, mně nejde Internet od včerejšího večera, dnes od rána stále nic, lokalita Pardubice.

 

V okamžiku, kdy píšeš příspěvek - otázku se nedíváš co je napsáno před tebou? Připadám si jak u blbejch na dvorku.

 

Ano včera večer od cca 20:15 byl velký výpadek služeb internetu UPC. Někde trval do 23 hodin, někde déle. Teď ráno už všechno jede.

 

Slevu žádat lze samozřejmě:

u TV nešly slovenské programy, HBO HD, Discovery HD a Brno TV - což je podle nabídky 6% - 12% (Slovenské pogramy nešly 1,5 hodiny, Discovery HD a Brno TV asi 2,5 hodiny, HBO HD asi 5 hodin) řekněme 10%, výpadek 5 hodin znamená 0,07% času / ceny

Internet nešel max 6 hodin to je 0,8% času / ceny

 

Takže vesele do toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás nešel net ještě o půl druhé ráno, telefon hluchý, cca 2 hodiny nešly slovenské programy.

Ale chápu, že k výpadku dojít může, i když je to pro nás nepříjemné. Zvlášť když nejede ani telefon, nefunguje infolinka a na stránkách upc "výpadek neevidují" :roll: .

Teď jsem objevila na stránkách UPC omluvu: http://www.upc.cz/klientske-centrum/kontakt/

Myslím si ovšem, že je poněkud ukrytá, vzhledem k tak masivnímu výpadku by měla viset na titulní stránce.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník teramorph

Jak jste na tom s rychlosti po tom vcerejsim vypadku? Sice jsem online ale tech prumernych 25kB/s je fakt neuveritelny zlo...a to jsem modem a vsechna pripojena zarizeni nekolikrat pro sichr restartoval :/

 

// Praha 7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wencel

teramorph nestraš, taky jsem na P7 ale momentálně v praci, takže se bojím jak to pojede až dorazim domů. V noci mi šla jen TV, internet a telefon vůbec, ráno jsem pak neměl čas to zkusit. snad to byla jen vyjímka a rychlost se vrátí do normálu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já nevím, mě tohle jako omluva docela stačí:

http://www.upc.cz/televize/novinky/vypa ... 01177.html

 

A tohle:

„Včera došlo k několikanásobnému přerušení optického kabelu na Praze 4, které následně způsobilo nekorektní chod některých technologií. Od půlnoci jsme postupně jednotlivé lokality připojovali a od časných ranních hodin je služba funkční,“ řekl Juraj Gerbery, mluvčí UPC.

K porušení kabelu podle něj došlo zřejmě při stavebních pracích, které v místě probíhají. Šlo přitom o spojení mezi klíčovými komponenty v síti firmy. Přesné příčiny toho, proč o internet nepřišli jen lidé v Praze 4, ale ve velké části republiky, teď UPC zjišťuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Omluva to sice je a je dobrá, jen nevím proč jsme se o ní museli dovědět jen díky své zvědavosti a jejímu hledání.

Resp. dopoledne ji našla Renča z Ostravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
Šlo přitom o spojení mezi klíčovými komponenty v síti firmy.

 

No nevím, ale i na amatérských sítích jsme kdysi měli důležité lajny zálohované tak, že v řádu minut bylo vše funkční... Chápu, že u tak velké firmy jsou to jen asi zbytečné náklady navíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...