Přejít na obsah

Jiná verze Nat Geo HD - co to ma znamenat?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Napíšu Malinovi a do Channels, co to má bejt za divadlo. Jestli mi odpoví, jako že se nic neděje, tak se s tím přestávám srát, shromažďuju všechny jejich kixy za poslední rok a píšu do digizone a černých ovcí, ať si užijou ten svůj monopol v tv. Dodnes se Malina neomluvil veřejně za History HD a ČT HD. Stát se tohle někde venku, tak maj všichni padáka.

 

fandim :thumleft: ... nevim jakou programovou skladbu ma ruska verze, ale dnes jsem se chtel divat na Lost in China s jeho excelentnim obrazem a misto toho jsou tam nejake rafty nebo co :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dík. Jsem zvědav co mi Malina zítra napíše. Jinak je to na nic, na tý ruský verzi opakujou ty pořady několikrát denně často zasebou. Je sice fakt, že reklam mají oproti UK verzi méně a obraz je malinko lepší, ale ta programová skladba je pech, je to nuda. Navíc UK verze voní exkluzivitou :) A ano, to EPG na to vůbec nesedí. Fakt nechápu jejich logiku zaměnit verzi po roce a půl zrovna uprostřed měsíce a pokud je pravda, že to je jen v síti UPC a v Karnevalu ne, tak tomu nerozumim už tuplem.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Sokolov je určitě bývalý Karneval, dokonce UPC se předělávalo do Karnevalí sítě. :)

Logo nepoznám - nevím s čím porovnat.

Audio primárně ruština, lze změnit na angličtinu.

Rozhodně nesedí EPG a vysílaný program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, takže je nějaký technický problém někde na trase z Anglie do ČR a proto to zaměnili za jinou verzi (v tomto případě ruskou) do té doby, než se to vyřeší? Chápu to správně?

Pokud tomu tak je, tak nic ale neomlouvá fakt, že to mají zákazníkům sdělit, možností mají nespočet. A celkem se divím, že to něčím vůbec nahradili.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, takže je nějaký technický problém někde na trase z Anglie do ČR a proto to zaměnili za jinou verzi (v tomto případě ruskou) do té doby, než se to vyřeší? Chápu to správně?

Pokud tomu tak je, tak nic ale neomlouvá fakt, že to mají zákazníkům sdělit, možností mají nespočet. A celkem se divím, že to něčím vůbec nahradili.

Nejspíše až půjde původní verze tak nahradí zpět tu RU mutaci :wink:

To je zajímavý že když UPC udělá dočasný řešení za který by lidi měli být rádi a co by tu 80% lidí navrhovalo kdyby tam nechali černo tak se stále ozývá kritika.

Jedinou kritiku kterou bych pochopil je to že informovanost nulová.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta nulová informovanost je hlavní důvod, proč mi to vadí, jako vždy.

 

Nicméně jsem dostal odpověď od p. Maliny:

 

Dobrý den,

 

Váš e-mail předávám do společnosti Channels, která zastupuje NG, k odpovědi. Jen podotýkám, že UPC odvysílá signál, který je jí doručen a nemá na toto doručení žádný vliv. Chybu, jež se stala zástupcům NG oznámíme. Děkuji za pochopení.

 

Takže nakonec selhali v Channels, pro jednou má u mě UPC malé bezvýznamné plus :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar

Tak me napadlo. Pokud misto NGC bude UPC dorucen treba Hustler, tak to taky poslou k zakaznikum????...Zavani to trochu alibismem....To nic nemeni na faktu, ze mi tato vymena zas tak nevadi,abych delal nejaky dusno. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde o to, že si asi nekontrolují, co příjimají a posílají dál a pokud ano, tak o změnách své zákazníky neinformují. Malinova odpověď mi připadá, jako kdyby o tom nevěděli dokud jsem mu nenapsal, což je samozřejmě špatně. A pokud to věděli a nic neřekli, tak je to špatně dvakrát. Aspoň už víme, kde je problém a že se s ním bude něco dělat. Upřímně, UK verze je ta nejlepší jaká se dá v Evropě chytit, proto jsem s tím UPC otravoval, krom toho, že nám nic neřekli. Těším se, až bude zpět Sky Channel 543 :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...