Přejít na obsah

Jiná verze Nat Geo HD - co to ma znamenat?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Může mi někdo prosim vysvetlit proc UPC vyřadilo britskou verzi National Geographic Channel HD a nahradila ji verzí ruskou ? Ještě dopoledne 11.2. běžela UK verze a dnes rano o pulnoci jsem prisel domu, zapnul tv a co nevidim.

Nevi nekdo o tom neco? Proc by proboha po roce a pul najednou zmenili verzi? A proc ze vsech moznych zrovna za ruskou? A jeste k tomu bez oznameni predem? Doufam ze to je jen docasne a nebo nejaky vtipek. Logo lokalni mutace, audio eng/rus. Myslel jsem, ze pro CR vysila jednotna verze ngc hd z uk, kterou urcila a zastresuje spolecnost channels. Jestli to bude naporad, tak uz toho mam dost a budu to s nima resit a ne nejakou trapnou slevou. Britska verze je to nejlepsi hned po te americke, celkem dost me to nakrklo. Diky za jakekoliv postrehy a informace.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bohužel musím vyvrátit, je to prostě ruská verze NGC HD. Logo mluví za vše, nechci se o tom hádat, ale mám ve stanicích přehled abych poznal, co UPC vysílá. Tohle logo je specifické pro HD mutace regionálních evropských verzí, nejen ruské, ale i turecké, německé, atd., všude kde NGC HD lokálně v Evropě vysílá. Ta ruská audio stopa o tom taky svědčí své. Britské verze kanálů vysílají vždy jenom s anglickým audiem. Navíc se dost dobře nechá poznat podle reklam jaká verze to je. A u téhle verze není o "Sky Channel/ngc.co.uk" ani zmínka. Pardon, ale dost mě to vytáčí. Co si UPC dovoluje, myslící si, že si toho "hloupý" zákazník nevšimne, mne udivuje. Jejich drzost nemá meze. Co měsíc, to nějakej průser. Jestli má bejt tohle natrvalo, tak jim opravdu děkuju, další kvalitní kanál pohřbili i s jeho rychlýma premiérama. Vedení UPC by si zasloužilo akorát tak nakopat. Napíšu Malinovi a do Channels, co to má bejt za divadlo. Jestli mi odpoví, jako že se nic neděje, tak se s tím přestávám srát, shromažďuju všechny jejich kixy za poslední rok a píšu do digizone a černých ovcí, ať si užijou ten svůj monopol v tv. Dodnes se Malina neomluvil veřejně za History HD a ČT HD. Stát se tohle někde venku, tak maj všichni padáka.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

Nevím jestli je to ještě aktuální, ale v síti Karneval (Otrokovice) se nic nezměnilo, ani přes týden ani dnes, stále stará známá eng verze... Zkoušel jsem mrknout na audio stopu a ruština logicky nepřibyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mih

Jack_6428 - nejsi příliš hysterický? Než se dozvíš nějakou odpověď z UPC, tak kolem kopeš jak blázen.

Ty máš ve smlouvě s UPC, jakou že tam mají u NG / HD mutaci?

P.S. Mám audio eng + rus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli je to ještě aktuální, ale v síti Karneval (Otrokovice) se nic nezměnilo, ani přes týden ani dnes, stále stará známá eng verze... Zkoušel jsem mrknout na audio stopu a ruština logicky nepřibyla.

 

Díky za postřeh. Tak to je dost zajímavé. Já jsem v původní síti UPC a stále ruská verze. Čím by to mohlo být? Napsal jsem p. Malinovi, tak jsem zvědav co vykouzlí za racionální odpověď. Ale myslel jsem, že po sloučení Karnevalu s UPC je nabídka jednotná, je to podivné.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...