Přejít na obsah

Internet 1 Mb


Návštěvník patriot8891

Doporučené příspěvky

Návštěvník patriot8891

Zdravim,

 

chtěl bych se zeptat, zda někdo máte zkušenosti s internetem 1 MB od UPC. Jakej je například rozdíl oproti 10 MB (kromě rychlosti samozřejmě). Jestli jsou vyšší pingy, nebo tento tarif trpí nějakými jinými neduhy.

 

Rozhoduju se, že uplně odejdu od UPC, kromě internetu. U toho bych chtěl přejít z 10 MB právě na 1 MB. Internet používám jen na brouzdání, občas hraji hry (právě proto dotaz ohledně odezvy). Vím, že rychlost na hraní her stačí, 1 MB jsem měl u UPC před několika lety a vždy vše perfekt.

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Písnu to tady: V ceníku mají i internet "zdarma" při objednané kabelové TV o rychlosti 256 kbit. Platí ta nabídka ještě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník patriot8891

Teď jsem se podíval do ceníku a docela jsem se zhrozil. Za snížení na službu UPC internet 1M nebo na UPC internet 256 je účtován poplatek 1008 Kč.

 

Nevíte, zda lze zřídit služba UPC internet 1M u nového zákazníka? Jako že bych nynější smlouvu zrušil a pak vytvořil novou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten POPLATEK tam byl od počátku co tyto dva nové tarify ( UPC Internet 256 a UPC Internet 1M ) přidali do nabídky.

 

Nebo zavolat na UPC linku a domluvit si nějakou tu slevu na současný tarif 10M. Viz diskuze http://www.upczone.cz/viewtopic.php?t=2722&start=40

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poplatek 1008 Kc je pouze za snizeni sluzby, noveho zakaznika se to netyka.

Lze pripojit i stavajiciho zakaznika formou samoinstalace - pokud ma jiz doma modem, napr. k telefoni sluzbe, aktivacni poplatek je pak 100 Kc.

Pokud zakaznik modem nema, tak ho technik donese a bude to za 300 Kc.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník patriot8891

Jsem z toho jejich ceníku zmatený. Chápu to tak, že když zruším nyní smlouvu na vše, tak mě odpojej, a pak budu chtít novou smlouvu na 1M internet, tak budu stejně muset platit připojovací poplatek 1,210.08 Kč ? Takže by to šlo obejít tak, že bych nyní zrušil pouze televizi a internet a pak nechal k telefonu přidat 1M internet a pak zrušil telefon? Tím by mi zůstal rovnou i modem a technik by snad ani nemusel chodit. Pak bych poslal jen STB a telefon LICE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...