Přejít na obsah

HD programy v nabídce Starter?


Návštěvník Maxicek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Maxicek

Právě jsem koukal na stránky UPC na programovou nabídku platnou od 1. 1. 2010. V nabídce Starter, kterou mám, jsou nově uvedeny i ČT1 HD, Nova HD a Barrandov HD. Co je na tom pravdy? Jestli jo, tak si hned koupím modul od Licy, páč mám TV Panasonic s kabelovým MPEG-2 i MPEG-4 tunerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vypada to, ze to tak bude. Coz je supr, pac sem v prosinci presel na Standard prave kvuli HD programum ... Nastesti sporty (Euro a Nova) v HD tam nejsou a kvuli tem to mam predne, takze zas tak moc litovat nemusim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Maxicek

Díky za odpovědi, zítra objednám ten modul se spárovanou kartou, abych to stihnul do olympiády. Jen se chci ještě zeptat, jestli pak poplatek za službu Starter zůstane ve výši cca 300 Kč, i když budu mít od UPC dvě karty - aby pak po mně nechtěli šest stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, zítra objednám ten modul se spárovanou kartou, abych to stihnul do olympiády. Jen se chci ještě zeptat, jestli pak poplatek za službu Starter zůstane ve výši cca 300 Kč, i když budu mít od UPC dvě karty - aby pak po mně nechtěli šest stovek.

U digitální kabelový televize platíš paušální poplatek za byt. Čili poplatek je stejný ať máte 1 kartu a nebo 4 :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro
Právě jsem koukal na stránky UPC na programovou nabídku platnou od 1. 1. 2010. V nabídce Starter, kterou mám, jsou nově uvedeny i ČT1 HD, Nova HD a Barrandov HD. Co je na tom pravdy? Jestli jo, tak si hned koupím modul od Licy, páč mám TV Panasonic s kabelovým MPEG-2 i MPEG-4 tunerem.

 

a kvuli toho porizovat UPC? vsak ty 3 kanaly naladis i na dvbt bez karty a ci modulu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen s trochu jiným BR:

DVB-T

CT HD i Nova HD cca 5,5 Mbps + audio 202 kbps

DVB-C UPC

CT HD 13,5 Mbps + audio 384 + AC3

Nova HD 9,6 Mbps + audio 200 kbps

TV Barrandov 9 Mbps + audio 256 kbps + TXT 200 kbps

 

a TV Barrandov HD v DVB-T není

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Maxicek

Díky za odpovědi. Jen se chci ještě zeptat na jednu věc: Na Panasonic TX-42X10Y jsem ještě předtím, než mi přijde modul, nastavil Finsko a zkusil příjem volných DVB-C programů (tuším UPC, Prima Cool, Nova Cinema, Z1) a zadařilo se. Ale narazil jsem na jiný problém - TV mi pak nechtěla naladit všechny programy v analogu. Setkali jste se s tím? Poradíte? Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...