Přejít na obsah

Nejde Horizon TV


Návštěvník maltby

Doporučené příspěvky

Návštěvník mates123

mohl bych se zeptat když si zapnu horizon go. na pc a chci si tam něco pustit ale vždy mi to napíše                  video niní nelze přehrát                      takže bych potřeboval jak to opravit děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník djradek81
V 16. 11. 2019 v 14:54, CZBOB napsal:

Bohužel, zkoušel jsem několik app verzí Horizon Go ale ani jedna se na Android TV, respektive na nVidia Shield TV 2019, nezobrazuje v horizontální poloze, pouze vertikálně .

Zdravím i když odpovídám na starý příspěvek o těchto tématech se píše  na fb android tv OS& android box už dlouho ještě než byl Horizon go na světě radi se tam postup instalace i jejich zákazu otáčení nutno ovládat myši https://www.facebook.com/groups/3105829056146610/?ref=share

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Denisa

Dobrý den, můžete mi prosím napsat, která multimediální centra mají možnost nainstalovat Horizon GO, abych jej mohla sledovat prímo na TV? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník zka

HorizonTV aplikaci lze nainstalovat na každou Android krabičku - jen pro ty levnější číny musíte používat starou verzi   (2.3.44) která ještě nevyžadovala DRM  Widevine ochranu.

'Minimální' problémy a běh posledních verzí platí pro  Xioami MiBox*  + NvidiaSHIELD* (umí AI upscale).

Tam aplikaci nahrajte např přes  Aptoide instalátor - nepotřebuje root-a  -  ale musíte mít buďto 'sideloader' launcher a nebo si  vyrobit apk pro start Horizon aplikce z hlavní aplikačního řádku (tak používám já)

Bez myšího ovladače se neobejdete (ať uz Airmouse nebo nějakou BT myšku)  - s šípkama se to používat nedá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak bohužel ani tahle verze mi nepomohla. Při prvním spuštění se dostanu do výběru země a jak to chci potvrdit a dostat se na zadání hesla tak aplikace zůstane na stránce s výběrem země a neposune se dal.  Zkoušeno na všech zařízeních které mám doma a na všech se to chová stejně

 

Upraveno uživatelem slidercz
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Nemam
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...