Jump to content
Jste tu správně, z UPC Zone je teď Techforum! Mění se jen jméno a adresa, jinak stránky fungují dál tak, jak jste zvyklí, ke sdílení zkušeností a názorů nebo jako zdroj spousty dobrých rad.

Nejde Horizon TV

Guest maltby
 Share

Recommended Posts

Dobrý den, chci se zeptat proč mi nejde horizon TV v smart tv Samsung přes net. V aplikaci v tel. i v PC jde. Internet v televizi jde ok. V televizi mám CAmodul, může to mít vliv? 

V 9. 11. 2019 v 11:21 AM, homberg napsal:

V TV Sony mi to pres apku jde. Pres prohlizec jsem to nezkousel..

Zdravím, můžete napsat, jakou verzi Horizon TV na Vaší TV používáte? Mám nVidia Shield TV 2019 ale v GP není app k dispozici. Děkuji

Dle informací přímo od UPC: Aplikace pro Android TV / Apple TV a Samsung Tizen není v plánu pro ČR.

Edited by CZBOB

Ano, aplikace Horizon TV určená pro televizory s Androidem u nás dostupná není a nebude, lze použít pouze aplikaci Horizon Go určenou pro mobilní zařízení, tu ale televizor v Google Play pochopitelně nenajde, takže je nutné stáhnout z internetu APK soubor a ten ručně nainstalovat, někde tady na to kdysi i byl návod. 

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

před 7 minutami, tomus napsal:

Ano, aplikace Horizon TV určená pro televizory s Androidem u nás dostupná není a nebude, lze použít pouze aplikaci Horizon Go určenou pro mobilní zařízení, tu ale televizor v Google Play pochopitelně nenajde, takže je nutné stáhnout z internetu APK soubor a ten ručně nainstalovat, někde tady na to kdysi i byl návod. 

Bohužel, zkoušel jsem několik app verzí Horizon Go ale ani jedna se na Android TV, respektive na nVidia Shield TV 2019, nezobrazuje v horizontální poloze, pouze vertikálně .

• 1 month later...