Přejít na obsah

Digitalní televize na LCD monitoru LG M2362D PC


Návštěvník Worissek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worissek

Mám takový menší problém , koupil jsme si tenhle monitor, který má v sobě zabudovaný DVB-T tuner. Mám od UPC setopbox na kterem jede televize v obyvaku. Natahl jsem si tedy antení kabel do pokoje ale chytam na monitoru pouze analog ... nevite nekdo co s tím ??? v obyvaku to bezi uplne normalne je mi jasne ze v monitoru budu mit jen ten zaklad jelikoz je to DVB-T ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejak jsem nepochopil v cem mas problem,

monitor ma analogovy a DVB-T tuner, z cehoz plyne, ze na nem muzes naladit analogove kanaly bezici v kabelu UPC, nebo digitalni kanaly ale jen z pozemnich DVB-T vysilacu, z kabelovky ne, protoze ta vysila pouze v norme DVB-C.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worissek

To chapu, naladil jsem pouze všechny dostupné programy v analogu. V DVB-T mi to nenašlo nic. S tím potřebuji poradit právě. Když ho ten monitor má tak by měl naladit v DVB-T digital ale nic nenašel takže musi byt nekde problem s kterym si nevim rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud je napojen na síť UPC digitál DVB-T /pozemní/ nenaladí. Chce to jiný zdroj signálu, tedy pozemního např. venkovní či vnitřní anténu dle síly pozemního signálu v daném místě.....

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Nelze kombinovat.

Buď si to dej na pokojovou anténu a budeš chytat vše v DVB-T

A nebo to zapoj do UPC a budeš chytat jen analog z UPC a už nikoliv DVB-T

Nebo si objednej další set top box a budeš chytat jak analog tak digital z UPC. Tento set top box zapojíš do konektoru scart na monitoru, pokud je jím vybaven. A k tomu ještě můžeš zapojit pokojovou anténu a chytat k tomu ještě DVB-T

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...