Přejít na obsah

ČT1 HD


Návštěvník klofan

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pafka_024
Jeste bych pridal tu Dolby Digital zvukovou stopu

 

Presne tak, DD mi tam taky chybi, jinak obraz urcite lepsi nez SD

 

Tak nyni je to uz i s Dolby Digital zvukem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

No nadávat můžem přeci ještě furt na MTV Czech :wink: Vždycky čumím na upoutávku na Nově a říkám si to musím vidět, až na závěr si uvědomím že to je MTV...

Co mě na UPC vadí moc je jejich mlžení a mlčení do poslední vteřiny, všichni jsme je skoro denně bombardovali dotazy kdy že to spustí a od počátku na to měli vystavené embargo,děs. Pak to potichučku pustí a nebýt tohoto fóra, ani se to nedozvím, kontrolovat furt tu HD rezervu už mě přestalo bavit. Teď jsem ještě zvědav na systém tohoto programu, má to být taková směska,je tohle pravda?

http://www.myska.cz/doms/202-t-v-hd-bud ... -z-kanal-t

Dumám pod jaké číslo to zařadit a nakolik to bude použitelné, hlavně mě zajímají přímé přenosy, Duety a spol., zprávy a nové filmy, nemůžu se nikde dobrat nějakého TV programu s tím, co budou v HD zrovna vysílat. Taky marně hledám, kdy plánují přejít kompletně na HD se všemi stanicemi a né mít jednu s mixem všeho,to mi přijde jako nouzovka, byť můžem být rádi za ty dary :lol:

S HD mě velmi těší Nova, skoro všechny seriály a novější filmy jsou HD a v tom přístupu jsou ukázkoví. Prima no coment...

 

PS, teď jsem aspoň zde objevil malinké logo HD v programu přímo na jejich stránkách,u věcí co v HD budou: http://www.ceskatelevize.cz/program/19.12.2009.html

Za celou sobotu budou v HD jen ty Duety,na to jsme tak čekali? Koukám nemají ani studio na Události v 19hod? :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V HD je mnohem víc věcí, než oni sami v programu uvádí...

Vyprávěj, Duety, Váleční stíhači v boji, Kluci v akci, Simpsonovi, Planeta Země... Studio ČT by ráno mělo taky bejt v HD, stejně jako Uvolněte se prosím...ale těmahle dvěma si už nejsem jistej.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánbu zaplať za tohle. Je jasné. že nelze hned obsadit vše programy v nativu, když nejsou vyrobeny. Ale díky i za ten upscaling stále je to lepší než SD. Mně osobně už schízí jen Prima HD a pak děj se vůle boží tedy UPC. I kdyý to mlžení mne také dost štve to by se mohlo UPC pomalu odnaučit. Stále by bylo lepší ldyby řekli nyní to nejde, ale v plánu je to tehdy a tehdy a pak už jen jasně upřesnit. Asi by odpadlo hodně zloby ze strany zákazníků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hlavsar
Pánbu zaplať za tohle. Je jasné. že nelze hned obsadit vše programy v nativu, když nejsou vyrobeny. Ale díky i za ten upscaling stále je to lepší než SD. Mně osobně už schízí jen Prima HD a pak děj se vůle boží tedy UPC. I kdyý to mlžení mne také dost štve to by se mohlo UPC pomalu odnaučit. Stále by bylo lepší ldyby řekli nyní to nejde, ale v plánu je to tehdy a tehdy a pak už jen jasně upřesnit. Asi by odpadlo hodně zloby ze strany zákazníků.

 

Petkrat podepsano. Ty vecny sliby chyby jsou nedustojny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...