Přejít na obsah

Načítání informací EPG


Návštěvník hurka

Doporučené příspěvky

Tak u Sony KDL 32W 4000 mi to ukazuje prakticky obsah jen právě aktuálního programu, maximálně /někdy/ na další program. Ale více napřed ani náhodou. A to od prvního momentu co jsem TV zapnul. Na Handanu 5000 je EPG daleko pružnější i v dopředném směru. Nevím zda to také nazávisí na jednotlivých modelech TV a jejich schopnostech, či jen na modulu Lica ?
Já mám 32V4500 a znám to. Je to v televizi, nikoliv v modulu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník TwiST
Tak u Sony KDL 32W 4000 mi to ukazuje prakticky obsah jen právě aktuálního programu, maximálně /někdy/ na další program. Ale více napřed ani náhodou. A to od prvního momentu co jsem TV zapnul. Na Handanu 5000 je EPG daleko pružnější i v dopředném směru. Nevím zda to také nazávisí na jednotlivých modelech TV a jejich schopnostech, či jen na modulu Lica ?

 

Na 32W5500 je sice epg pomerne pomaly, hlavne nacitani informaci o programu, pokud jsou dlouhy (pak dokaze tv chvili nereagovat na nic), ale nacte program stejne, jako handan - na zhruba tyden dopredu v aktualnim muxu, zpet jit neumi. Nenacita ovsem mnohdy ani aktualni program na vsech programech (rekneme, ze k triceti ho ma, na ostatnich si ho dotahne az po naladeni neceho z danyho muxu - a handan to ma podobne, u nekterejch kanalu si epg sam nestahne). Mozna ten FW trosku vylepsili - aspon tak se to chovalo, nez jsem aktualizoval tv... od aktualizace jsem zatim moc nevypozoroval, nemam moc cas to sledovat (:

Obcas se mi pak stava, ze nektery kanaly maj totalne zmrseny epg (dva dny ok, pak dlouho nic, pak pulhodinovej porad od 03:00 do 02:00 dalsiho dne, zase nic... - to i na handanu).

Kdyz jsme u toho, EPG si tv nacte i bez modulu stejne jako s nim (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...