Přejít na obsah

Nové programy


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Tak jsem teď viděl nový UPC Informuje a p. Malina PŘEDPOKLÁDÁ, že ČT HD a History HD spustí tento měsíc.

 

No to už v srpnu předpokládal že spustí 1.9.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžeme je jako zákazníci nějak žalovat ? jako sorry, ale to s tim History HD prostě posrali... nemluvě o tuně jiných kanálů, které už dávno měly vysílat...

 

měli by všem dát balíček Plus s History HD na měsíc zdarma za to jaký ze sebe dělaj dementy a jak klamou lidi!

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžeme je jako zákazníci nějak žalovat ? jako sorry, ale to s tim History HD prostě posrali... nemluvě o tuně jiných kanálů, které už dávno měly vysílat...

 

měli by všem dát balíček Plus s History HD na měsíc zdarma za to jaký ze sebe dělaj dementy a jak klamou lidi!

Ja jsem provedl reklamaci ... od 1.11. jsou v ceníku uvedeny CT HD a History HD. Mám jak Standart tak balíčkek plus ... takže platím něco co mě UPC neposkytuje ... chci slevu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim...a mimochodem, Malina neumí asi počítat, když v UPC Informuje řekl, že budou nabízet 7 HD kanálů... bude jich přece 9... :roll: At si UPC říká co chce, ale tyto dva kanály slíbili už před 2 měsíci a tohle jejich chování, že na zákazníky co se informací týče serou, je jednou pohřbí, tomu věřte.

 

Chceme History HD i ČT1 HD, hned, a chceme slevu !

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem volal na KC dotazem,proč ještě nevysílají HIstory channel HD a ČT HD a paní operátorka řekla,že během dne by měli naběhnout :D .su zvědavej,ale pochybuji a asi jsme jim jen na tahání prachů

já jako podnikatel,když bych zákazníkovy tvrdil,že mu nabídnu nějakou službu a pak hrál mrtvého brouka,už bych si neškrtl

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem volal na KC dotazem,proč ještě nevysílají HIstory channel HD a ČT HD a paní operátorka řekla,že během dne by měli naběhnout :D .su zvědavej,ale pochybuji a asi jsme jim jen na tahání prachů

já jako podnikatel,když bych zákazníkovy tvrdil,že mu nabídnu nějakou službu a pak hrál mrtvého brouka,už bych si neškrtl

 

Dostal jsem stejnou odpověď- To je kabaret.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kockonos

kdyz pominu fakt ze jsem prisel o VoomHD a misto toho bude ct1 HD ktere bude zrejme programove JINE nez CT1 SD tak , hlasky z infolinky jsou k popukani , CT1 by muselo uz byt nekde misto rezervy , takze UPC se opet vyznamenalo :lol: , uz jen chybi aby operatorka poradila ze kdyz zapnu troubu a mikrovlnku dohromady tak se me aktivuje plny balicek supreme :lol::lol: - proste stejny moloch jako jine firmy ISP atd atd ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, že vás baví furt volat na tu infolinku a otravovat operátory, kteří tam za pár šupů sedí a mají stejné, t.j. žádné, informace, jako my? Fakt si, myslíte, že když tam budete volat dostatečně často, tak nějaká z těch telefonistek odloží šminky, a otráveně Malinovi řekne: "Hele, Franto, tak už jim to tam konečně pust, nebo se z těch prudičů zblázním!" ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, že vás baví furt volat na tu infolinku a otravovat operátory, kteří tam za pár šupů sedí a mají stejné, t.j. žádné, informace, jako my? Fakt si, myslíte, že když tam budete volat dostatečně často, tak nějaká z těch telefonistek odloží šminky, a otráveně Malinovi řekne: "Hele, Franto, tak už jim to tam konečně pust, nebo se z těch prudičů zblázním!" ? :D

1.oni ty info mít mají,2.někdy mají zákazníci lepší info než operátor/ka

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...