Přejít na obsah

Nové programy


Návštěvník Luger

Doporučené příspěvky

Termín "smetí" je relativní, pro mě je balíček Plus skvělý a nebudu jediný. Když ti jde tolik o History HD, víš, že v tom balíku je i History SD, viď? Na těch dvou nedávají ty samé věci, to jen tak pro info...

 

@namec: to by v tom byl pak asi bordel... by museli některý hd kanály vybrat ze standartu...a udělat další balíček...nevim mno

mě osobně je to jedno,mám supreme :) ,ale když to jde v jiných společnostech

je pravda,že by musely nabízet HD box taky jako základní,ve standartu nechat jenom Nova HD,Barrandov HD,Čt HD a zbytek HD programů dát do balíčku

  • Super
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych viděl jako optimální...ten HD DVR STB by se hodil..občas si chci nahrát nějaký seriály a dokumenty...ale neni jak...zvlast z HD kanálů... takhle bych to hezky natahal do pc :)

 

EDIT: Tak už mě to fakt sere, chci HD DVR STB konečně! Na NGC HD dávaj seriál Wild Russia (už podruhý) a nikde na netu to není v HD (což se docela divim). Mít ten STB tak si to nahraju v HD... A není to jen ted, už mnohokrát jsem chtěl něco nahrávat a nebylo jak! SG1 nebo House v HD, atp...UPC, kde to sakra vázne? Jestli zejtra nepojedou ty dva kanály, tak přisáhám, že jim zaspamuju mail.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Tak nevim... Misto toho, abych se od Kontaktniho centra dozvedel, kdy zapnou CT1HD a History HD, tak mi poslali obnovovaci signal :?

 

Hmm, zajímavý řešení, jak zprovoznit ČT1 HD a History HD, které ještě nejsou v nabídce. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...