Přejít na obsah

Rozhozené předvolby


beepee

Doporučené příspěvky

Ve čtvrtek jsem po návratu z práce (večer) zjistil, že mám jednak zpřeházené předvolby na STB, druhak mám místo 93 kanálů pouze 88 (chyběla např. Nova Cinema a Prima COOL). Po automatickém ladění se vše obnovilo do původního stavu. Mně osobně to sice nedělá problém, ale třeba moje manželka si s takovou věcí sama neporadí, stejně asi jako většina žen, nebo starších lidí (bez urážky). Dokonce mi manželka vyprávěla o své kolegini, která kvůli tomuto problému volala na Hotline UPC (a všichni víme, jak se tam "dobře" volá), načež jí bylo sděleno, že až příjde z práce domů a zapne STB, má zavolat znovu a oni jí pošlou obnovovací signál. No, nenakopali byste je? Hlavně nechápu, proč k tomu vlastně došlo.

P.S. Lokalita UL

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cas od casu se stane ze na STB probehne aktualizace a nektery mux z neznameho duvodu zmizi.

Pak je nutne dat rucne manualni ladeni a STB ho znovu najde.

To mně zase od pátku seká JOJ Plus ,jinak ostatní funguje.Oblast Mostecko.Už jsem vážně naštvaní,nové kabely mám staří 2 měsíce. :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím mizením MUXů by mělo UPC něco dělat. Včera se mi to stalo s MUXem 7, dneska s MUXem 1. Zvlášť včera mě to naštvalo, protože jsem se chtěl dívat na film, ale místo toho jsem, sledoval, jak se ladí set top box. Nemluvě o tom, že je třeba znovu nastavovat oblíbené, což také není dvakrát příjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Smesujou se tu dva problemy dohromady - mizeni MUXu a ztrata predvoleb. Autor puvodniho pripspevku mel problem s tim, ze se mu zprehazely programy v predvolbach. Ja tenhle problem mam taky. Deje se to cca kazde 2 mesice. Je opruz to pokazde znovu rucne radit do predvoleb. Rad bych znal procinu tohoto jevu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...