Přejít na obsah

UPC vs STA


Návštěvník Neutral

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Mně přijde docela divný, že jsou pro STA využitý kabely, který kdysi rozvedlo UPC po baráku. Nebo to tak není?

 

Aby ti šlo oboje, musíte mít rozvedeny zvlášť kabely pro STA a zvlášť pro služby UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutral

Mě to taky přijde divný,ten technik od upc říkal,že by se muselo to sta rozvést zvlášt a bylo by to náročný,ale třeba blafoval,fakt nevím kdo má pravdu,je to celý ňáký na hlavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Ten technik má určitě pravdu. Musí prostě být rozvedený kabely zvlášť pro UPC a zvlášť pro STA. Když jsou pak rozvody společný, potom by mohlo docházet k různému rušení v síti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Neutral

Jak jsem psal,set top boxy a zvlášt anténu nechceme,máme 2 TV,jelikož už těch přístrojů + parabolu na balkoně,máme doma celkem dost,ten 1 od UPC ještě přežijem,no.Fakt nevím jak je tady tahaná ta Digi STA...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník JirkaH

Odpoved na otazku ci ty kabely vlastne jsou je zakladni. Pokud rozvod patri UPC, mas smolika a jedina moznost je si privest STA vlastnim kabelem. Pokud je rozvod druzstva, muzes to zkusit reklamovat a zadat od UPC aby si natahli vlastni kabely a STA rozvod uvedli do puvodniho stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tohle nechápu. U nás ať s STA, UPC si natáhlo své vlastní rozvody i s krabicí tedy účast. zásuvkou a tak není problém užít buď UPC nebo STA kde je jak analog tak digitál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník

to já mám daleko větší problém u nás v domě je to v jičíně na celélém sídlišti a ve všech panelových domech předělávaly kvůli upc rozvody pro sta ted jsme se přestěhovaly a zjistili jsme že v našem novém bytě je ještě starý průběžný rozvod pro sta a ten je úplně hluchý už týden běhám od čerta k ďáblu obvolávám co se dá měl jsem zde dva odborníky a oba mi řekli že tu není nový rozvod že na tento byt asi zapoměly že je to problém upc to se ovšem nemá k tomu to vyřešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...