Přejít na obsah

UPC vs STA


Návštěvník Neutral

Doporučené příspěvky

to já mám daleko větší problém u nás v domě je to v jičíně na celélém sídlišti a ve všech panelových domech předělávaly kvůli upc rozvody pro sta ted jsme se přestěhovaly a zjistili jsme že v našem novém bytě je ještě starý průběžný rozvod pro sta a ten je úplně hluchý už týden běhám od čerta k ďáblu obvolávám co se dá měl jsem zde dva odborníky a oba mi řekli že tu není nový rozvod že na tento byt asi zapoměly že je to problém upc to se ovšem nemá k tomu to vyřešit

Abych to pochopil. Na sídlišti byl společný rozvod pro STA + UPC ale předělávalo se to aby byl zvlášť. Přidělal se tedy rozvod pro UPC nebo pro STA? Z textu bych pochopil že nové rozvody si dělalo UPC ale že Vám nefunguje STA a jsem z toho mírně jelen :) Nejdřív bych začal dotazem na družstvu apod. jak to tam s těmi rozvody je a jak to mají smluvně s UPC. Pokud má družstvo (majitel nebo kdo) smlouvu s UPC že bude spravovat i STA tak bych žádost o opravu hnal přes družstvo na UPC. Pokud jsou rozvody na STA ve správě družstva žádal bych družstvo o dobudování.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...