Přejít na obsah

Markíza už jen v digitálu


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Postupně podle lokalit mizí z analogové nabídky Markíza a je nahrazena programem Nova Cinema. Markíza je teď už jen součástí digitální nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brně nahradila Nova Cinema původní STV1 - škoda, za chvíli si ten kabel opravdu budou moci srolovat :-( Do digitálu nejdu, platit extra výpalné za 3 STB, s tím se můžou jít vyfotit. Už aby jel pozemní digitál z SK naplno - 12 českých, cca 8 rakouských a řekněme 4-8 slovenských = cca 20-24 kanálů volně a bez omezení na počet přijímačů. A v případě "prémiové" nabídky to vidím spíš na satelit a přijímače s cardsplitterem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brně nahradila Nova Cinema původní STV1 - škoda, za chvíli si ten kabel opravdu budou moci srolovat :-( Do digitálu nejdu, platit extra výpalné za 3 STB, s tím se můžou jít vyfotit. Už aby jel pozemní digitál z SK naplno - 12 českých, cca 8 rakouských a řekněme 4-8 slovenských = cca 20-24 kanálů volně a bez omezení na počet přijímačů. A v případě "prémiové" nabídky to vidím spíš na satelit a přijímače s cardsplitterem...

 

fakt moc nechápu lidi co mají stále analog. kabel.. nevidim jedinou vyhodu

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt moc nechápu lidi co mají stále analog. kabel.. nevidim jedinou vyhodu

 

Opravdu nevidis? Pripoj mi k digitalu 2 TV, video a HDD rekorder. Nebo si k tomu mame poridit dalsi 4 krabice?

A co takhle nejake programovani - nastavit krabici, pak rekorder. Prima. Pokud bych mel doma jenom 1 TV tak to neresim.

Nehlede na to - digi. standard za 599, analog. standard - 499 Kc.

Takze pokud nahradi presunem Markizu volnym kanalem, takze je treba si doplatit vlastne 100 za to, abych mel to, co jsem do ted mel. Dekuji, nechci. Letos delame revizi spol. anteny a pak si muzou ten kabel srolovat. Na tohle vydirani jim s**u.!

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak - digitál v téhle kabelové podobě je tak prostě šance jak zpoplatnit každou TV v domácnosti, takže tahle nabídka může vyhovovat snad opravdu jen pro "singles".

A rozdíl v ceně analog/digitál vlastně maskuje ten pronájem STB, ono by to marketingově vypadalo opticky zle napsat, že 1200/rok spadne do pronájmu nějaké krabice (nemluvě o extra proudu za další stovky, co to sežere).

U nás teď probíhají dost zoufalé akce prodejců, slibují hory doly za 1Kč (ale pochopitelně neřeknou na jak dlouho je takhle "akce" a na jak dlouho úvazek). Ale nápodobně revidujeme STA, kterou jsme si naštěstí nenechali zrušit a příjmové podmínky v digitálu jsem již popsal 20-25 kanálů free-to-air...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt moc nechápu lidi co mají stále analog. kabel.. nevidim jedinou vyhodu

 

Opravdu nevidis? Pripoj mi k digitalu 2 TV, video a HDD rekorder. Nebo si k tomu mame poridit dalsi 4 krabice?

A co takhle nejake programovani - nastavit krabici, pak rekorder. Prima. Pokud bych mel doma jenom 1 TV tak to neresim.

Nehlede na to - digi. standard za 599, analog. standard - 499 Kc.

Takze pokud nahradi presunem Markizu volnym kanalem, takze je treba si doplatit vlastne 100 za to, abych mel to, co jsem do ted mel. Dekuji, nechci. Letos delame revizi spol. anteny a pak si muzou ten kabel srolovat. Na tohle vydirani jim s**u.!

 

ale pokud si objednáte digitál, máte v ceně i analog (tzn., že vám jede i analog i digital) :roll:

digital je ve vsem technicky lepsi... a jaky vydirani ? o tom, že analog se bude redukovat se vi.. a to, že zmizel jeden kanál..neříkejte, že koukáte jen na něj...nevim, nechci se s váma nějak dohadovat, ale nechápu co řešíte... kvuli jednomu kanalu tolik divadla, přitom ten kanal stejně v dvb-t neni...takže si moc nepomůžete

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, v DVB-T neni, tak proto nechapu, proc zrovna tu Markizu nahradi necim, co je volne v lufte (a za tu moznost se na ni divat si musim priplatit).

Je mi jasne, ze Markiza je hodne sledovana, tak proto ten podraz.

 

Ze je na digitalu i analog vim, ale k cemu mi to je, kdyz Markiza pojede? jenom na tom digi. Takze je to nepouzitelne. Ano, na slovaky se divam opravdu DOST hodne.

A dalsi krabici treba k prtave TV v kuchyni si opravdu nebudu porizovat.

Holt nenazranci z UPC s DVB-C se muzou vycpat. To uz radeji tech 20 volne v DVB-T bez toho jejich kabelu. Nestaci jim 500 za nic, tak nebudou mit nic. A verim tomu, ze nebudu jediny.

Proc treba nedaji vsechny sportovni kanaly do digi..? Hledet na mistrovstvi v pokru je tedy zazitek.

Howgh.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, v DVB-T neni, tak proto nechapu, proc zrovna tu Markizu nahradi necim, co je volne v lufte (a za tu moznost se na ni divat si musim priplatit).

Je mi jasne, ze Markiza je hodne sledovana, tak proto ten podraz.

 

Ze je na digitalu i analog vim, ale k cemu mi to je, kdyz Markiza pojede? jenom na tom digi. Takze je to nepouzitelne. Ano, na slovaky se divam opravdu DOST hodne.

A dalsi krabici treba k prtave TV v kuchyni si opravdu nebudu porizovat.

Holt nenazranci z UPC s DVB-C se muzou vycpat. To uz radeji tech 20 volne v DVB-T bez toho jejich kabelu. Nestaci jim 500 za nic, tak nebudou mit nic. A verim tomu, ze nebudu jediny.

Proc treba nedaji vsechny sportovni kanaly do digi..? Hledet na mistrovstvi v pokru je tedy zazitek.

Howgh.

 

nerad to říkám, ale asi budete jediný... a všechny sportovní kanály v digi jsou... kdežto v analogu pochopitelně ne.. z analogu se nějaký kanál vyřadit musel tak či tak... a jelikož nova cinema patří do balíčku must-carry, který UPC šířit podle nařízení RRTV musí, zařadili právě ji... to, že vyřadili Markízu je věc druhá..mohli třeba vyřadit už jiný kanál..ale co no.. my máme doma taky 3tv kdyby něco.. na hlavni dvb-c + analog.kabel, na druhe analog.kabel a na třetí analog. kabel +dvb-t... a jsem spokojen.. dvb-c bych za nich nevyměnil..a pokud se na slovaky koukate dost hodne, tak v digitalu jich je vic.. no, dělejte si jak chcete.. trochu vás chápu..ale budete v menšině

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...