Přejít na obsah

Nastavení TV Philips 32PFL5404H/12


Návštěvník Petr Masák

Doporučené příspěvky

Návštěvník zdenda97

Moje rada je zavolat přímo do Philips

 

http://www.support.philips.com/support/ ... Country=cz

 

taky jsem měl problém, pořád jsem se někde ptal a k ničemu to nevedlo, tak jsem zavolal, sednul k TV zapnul a ty mě navedli krok za krokem až se vše vyřešilo.

Myslím, že u Tebe to nebude jinak, jinak jsem z televizí velmi spokojený i když nemám tento typ, ale už 2 roky Philips 52PFL8605H/12 obraz super a Ambilight už si neumím představit bez něho....hodně zdaru ať vše dopadne OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, lidi uz zacinam bejt v koncich muzu menit zemy jak chci ale stejne me to pokazdy najde jenom 49 kanalu nevim jestly delam neco spatne ?? ale proste vic jak 49 programu to nenajde :-( software jsem aktualizoval na ten posledni ale stejne nic mam PHILIPS - 37pf9731d/10 za vsechny rady budu moc vdecnej.. dik

Mas i STB od UPC ?

Pokud ano, najde to snim vsechny kanaly ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj mam i septop box od UPC a s nim to najde uplne vsecny kanaly ale v TV to najde jenom tech 49 kanalu zkousel sem menit zeme a tak ale proste nic, vzdycky to najde to a samy :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tam mas za ty nalezene kanaly? Jestli tech 49 nejsou nahodou jenom analog + DVB+T (coz by tomu +- odpovidalo)?

 

Ted se divam do manualu - ma vubec DVB-C tuner?

Protoze v manualu je psane pouze:

"...Po vyjmutí modulu CA již televizor nebude schopen

dešifrovat kódované digitální kanály DVB-T..."

viz.

http://download.p4c.philips.com/files/3 ... fu_ces.pdf

edit:

http://www.afterdawn.com/products/produ ... pf9731d_10

DVB-C tuners = 0

Co tam tak chces asi naladit?

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Kenny jsi borec, díky! už se s tím mordujeme několik hodin, taková prkotina !!!! Škoda, že na technické podpoře UPC jsou arogantní a dělají z nás blbce ve smyslu "máte tv v zásuvce?" (nadsázka), ale takovou zásadní věc, jako že s Philipsem to není automatické, neví, odpověď byla :"ve Philipsech se nevyznám, zavolejte si Philips".

 

tak tedy pro všechny s typem Philips 32PFL4258H a pro všechny servisní techniky UPC:

 

Postup:

nastavení-hledat kanály-(pin)-opakovat instalace kanálů- Česká republika-kabel DVB-C -nastavení (nikoliv spustit!!!!!)-digitální kanál-zapnuto-zpět-spustit.

máme 183 kanálů a EPG a teletext v četině s diakritikou.

super!!!

:diky M+P

 

PS: upozorňuji, že je to hóóóóódně pomalé, začalo to načítat až při kroku 17 (takových 15 min)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...