Přejít na obsah

Nastavení TV Philips 32PFL5404H/12


Návštěvník Petr Masák

Doporučené příspěvky

Návštěvník Petr Masák

Dobrý den, zakoupil jsem TV Philips 32PFL5404H/12 , chci se Vás zeptat, jestli někdo víte, jak se mění domovská země v nastavení, nebo jak se celá TV resetuje do původního stavu. Použití funkce tovární nastavení nepomůže.

Koupil jsem ji protože má DVB-C s MPEG-4 a CI slot, objednal jsem si v Lica dekodér s kartou a chci být připraven, protože jsem se dočetl, že funguje pouze v některých zemích a já jsem si cacně nastavil Česko a teď to nemůžu změnit.

Díky. Petr Masák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Masák

Zdravím , je tam pouze Továtní nastavení a to resetuje pouze nastavení obrazu a zvuku, kanály, zemi a jazyk nechá jak je nastavené.

Díky za snahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak Philips ale většina TV to má v "Nastavení systému" - Expediční nastavení. Určitě tam něco takového bude. Kdyby ne, tak by přece byl znemožněn prodej použité TV i jen jako předváděcí z obchodu...A to je nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Masák

zdravím, tak to bohužel dopadlo,jak jsem nechtěl. Ačkoliv má TV Philips DVBC tuner a CI slot, po vložeí dekodéru z Lica se žádné digitální kanály nenaladily. Změnu země jsem ještě

nenašel a tak jsem v troubě. Opravdu nikdo nemá Philips??? Zároveň vás chci varovat, bud´te opatrní při koupi TV. Jinak má obraz pěkný ale... dofám že to do týdne najdu , jinak ji vrátím je z eshopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petr21

Učiň dotaz přímo na zastoupení PHILIPS. Dle specifikací výrobce je DVB-C tuner přístupný pouze pro Dánsko, Norsko, Finsko a Švédsko, tak počítej s tím, že se české znaky v EPG nebudou zobrazovat korektně.

Já jsem měl CRT televizor PHILIPS a tak jsem uvažoval o LCD také od PHILIPSu. Ale protože Philips na nás jako Českou republiku kašle stejně jako Panasonic (i když drobná změna u firmware by to vyřešila) tak jsem zvolil SONY Bravii a jsem spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Masák

Tak jsem našel návod.

Follow these steps to change the country setting and reinstall the channels:

1. Reset the TV by unplugging it from the power outlet for 30 seconds.

2. Turn on the TV.

3. Press the 'MENU' button on the remote control to access the main menu.

4. Select TV MENU and press the cursor right to access the submenu.

5. Select INSTALLATION and press the cursor right to access the installation menu.

6. If the Child lock is activated, the screen will prompt you to enter your pin code. If you have forgotten your pin code, refer to the FAQ (I have forgotten my 4-digit access code. How can I reset it?).

7. Press the cursor down to select CHANNEL INSTALLATION and press the cursor right to access the channel installation menu.

8. Select AUTOMATIC INSTALLATION and press the cursor right to START NOW.

9. Press the 'OK' button to access the country menu.

10. Press the cursor up/down to select CZECH REPUBLIC and press the green button to confirm.

11. Press the green button to start the installation.

12. Once the installation is completed, press the red button to return to the channel installation menu.

13. Press the 'MENU' to exit the menu.

 

není to úplně přesné, vynechte červené a zelené čudlíky, Menu je Home,ale funguje to.

 

Zapnul jsem Německo a kabelofka frčí.

Dotaz u Philipsu jsem učinil minulý týden, ještě neodpověděli.

Jenom nechápu důvod, proč nefunguje kabel v ostatních zemích . Takhlem ám rozhašené epg i teletext. Ale zato hrají všechny programy i HD , na 10

dní mám i HBO a spol.

Jsem zvědavej, jestli bude v nové aktualizaci česko s kabelem.

Nashle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník ludek

Zdravim navazu na toto stare tema .

Premyslim o vyse zminovane Philips 32PFL5404H/12, ale je to pro mati a tak je dulezite to ceske EPG. Dal jsem mailem dotaz do philipsu , bohuzel pisemnou formou zatim neracili odpovedet. Po telefonu mi na jejich infolince osoba spatne mluvici cesky rekla, ze reseni je prepnou domovskou zemi na norsko a DVB-C bude fungovat s tim, ze i EPG bude fungovat korektne . Tato informace by byla dobra ,ale tak nejak tomu neuverim pokud si ji neoverim alespon jeste z jedne strany. A tak se zeptam nemate nekdo tuto tv cerstve koupenou a vyzkousenou na UPC - soucasne fungujici DVB-C a ceske EPG?

 

Diky

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...