Přejít na obsah

UPC zrychlí internet z 20 na 30 Mbit/s a zdraží o 50 Kč


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

493629622.png

Mi tedy řekněte, jak to děláte, že máte UP 1.55Mb/s :(

To jsem nikdy ze speedtestu nedostal.

 

Napsal jsem si zprávu, jak to tedy bude s námi se stalýma zákazníka co se týče opětovného zrychlovaní a bylo mi jasně řečeno, že nám nebudou samy zrychlovat, ale musíme si tam po 1.7.2009 sami zavolat a přejít na nový tarif.

musíš jim napsat, že ti neodpovídají rychlosti, který bys měl mít, ne se jich ptát na zrychlování... to proběhne od 1.7. automaticky u všech s původním tarifem 20M...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Inz3nyr
musíš jim napsat, že ti neodpovídají rychlosti, který bys měl mít, ne se jich ptát na zrychlování... to proběhne od 1.7. automaticky u všech s původním tarifem 20M...

Taky sem jim psal nekolikrat a pokazde mi rekni ze je u nich vse v poradku, co ze mi poslou technika. Bohuzel tisice na rozhazovani nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš jim napsat, že ti neodpovídají rychlosti, který bys měl mít, ne se jich ptát na zrychlování... to proběhne od 1.7. automaticky u všech s původním tarifem 20M...

Taky sem jim psal nekolikrat a pokazde mi rekni ze je u nich vse v poradku, co ze mi poslou technika. Bohuzel tisice na rozhazovani nemam.

tak si nech poslat technika, ne? :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník totaljoint

496346463.png

 

mno mam to za co platim...:D to me tesi, ale jdu si raz tak po ranu z hospy, a koho nevidim...::D 2 frajery v ďuře zelene monterky a na zadech PODA :) tak pridu knim, a ptam se, co tu kopete lopaty? :) voni optiku, ja internet? oni jo, kdy to bude? oni do konce roku, ja hmmmmm, tak at to svišti...:D Pridu dom, kuknu na poda.cz (cenik) a co nevidim... za o kilo levnejsi jak UPC 30/1,5 o 20/4 vyssi a lepci:D tak si rikam hmmmm...:D asi se na UPC vykaslu, a budu valit pecky s podou o kilo levnejc a realne s rychlost za 750,- 50/6 :D:D:D Tak s tim chlapi cosy porobte, jinak aspon ja:D a par dalsich:D se na UPC vys**** :D BTW: Na forkach fsude pisou lepe provider s mene peoples a na kvalitni lajne, nez 300 000 lam na UPC, a jeste k tomu, muzu zesrat UPC zakaznickou linku za nehorazne lowe za hovor do praglu, kdyz muzu rovnou nabehnout na velin PODY v mariankach a osobne jim prinejhorsim narvat tu optiku do prd***:D kdyz se naskytne neaky problem, ne cekat mesic monitorovanim modemu a stejne fu:D:D:D:D:D:D

 

Uz se tesim - bonus vypada to, ze bude jedna z rozvoden PODY optical primo pod mymy okny:D jop a tedko zvysili connection na 2 x 10 Gbps muhehehehe:D

 

(Misto toho skveleho navysovani DOWNU, kery uz tak 20M je akorat mohli nechat 20 a rubnout tam 10 UP :D:D:D ale o to mi nejde ze budu mit 50/6, ale o to kilo usetrene:D:D Servus...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co jsem koukal tak u nás se taky začla tahat optika od nějakého místního poskytovatele a co jsem koukal na letak ve schrance nevypadá to až tak zle -

 

30720 kbps / 30720 kbps 652,- Kč včetně DPH

 

(toto je tedy jejich nejdrazsi a nejrychlejsi tarif) coz si myslim ze je idealni cena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník totaljoint
ale o to mi nejde ze budu mit 50/6, ale o to kilo usetrene:D:D

když ti de o to víc uštřit, tak napiš do upc, že deš ke konkurenci a oni ti dají slevu, tak ušetříš víc než jednu stovku... 8)

 

Jako usetrit, to kilo me taky v podstate nezabije, spis jde o princip....:D A raci od dob kdy jsem sepsal (papirovou) smlouvu s Karnevalem tak sluzby nemenim, spis oni si to meni sami :D Kamarad si u UPC menil tarif atd, a od ty doby uz to neni co to byvalo a v tech papirech mam porad prece jen slovicko GARANTOVANE RYCHLOSTI, tak mozna proto to mam tak jak to ma byt a ne abych mel tarif 20/1,5 a v realu dosahoval 16/1 a tak podobne jak to tady vidim u nekterych jedincu a jeste i hur, tagze ve finale budu to mit se slevou a i s orezanym netem ne?.... A co je psany to je dany, ne neaky ty online obednavky kliknutim na mysku...:D

BTW: nebyl jsem vzrusenej ale nalamanej kdyz jsem psal topic vyse... :D

 

Jinak tech 30/30 za 650,- je taky hoooodne v klidku:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GARANTOVANE RYCHLOSTI

garantovaný rychlosti nejsou nikdy od nikoho... jestli ono to třeba nebude tim, že taiwan je moc daleko, tam to jede pár Kb/s i na optice, garantovaná rychlost neni v podstatě nic jinýho než reklamní kec... chvíli to vypadalo, že se upc zhoršilo a na dodržování kašle úplně, ale bylo to jenom do doby, než to tu posílili, stejně jako na zbytku území, někde ještě na upgrade stále čekají... můj testovací Fiber 100 frčí už teď, jak má, tedy musíme jenom doufat, že až se to dostane do ostrýho provozu, že síť nezkolabuje nebo nebude potřeba další posílení... na druhou stranu eurodocsis 3 cmts už sou očividně v provozu, tak by to nemělo dělat potíže...

 

496981342.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

já bych se podělil o zajimavý bug we Windows 7...resp. vyšší rychlost uploadu než je zdrávo pro tarif Light...

 

2vkcb9s.jpg

 

nestěžuju si, jen by mě zajímalo proč tomu tak je... že na Win7 mám 2x vyšší upload..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...