Přejít na obsah

UPC zrychlí internet z 20 na 30 Mbit/s a zdraží o 50 Kč


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

Nechci se s tebou hádat, ale domnívám, se že to může být i jinak. I když kdo ví. Možná ani většina neví, že je něco špatně, a tak si nestěžuje. Nebo už i na stížnosti rezignuje.

Koho považuješ za kompetetntní oddělení?

Kontaktní centrum nic neví a samo nic neumí. Technici mi maximálně potvrdí, že je přetížená síť, a když slíbí termín kdy bude posílena, tak ho nedodrží.

No a zas tak často to tu nepíši. A sem to taky nenapíšu, raději na to založím vlastní vlákno a zkusím to popsat tam, třeba se ozve někdo další a nakonec to posílení z UPC vymlátíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze nas kterym to jede dobre , jak rikas "vyvolenych" je mensina bych rozhodne netvrdil.

ještě nedávno tomu tak skutečně bylo, forum se spamovalo desítkama příspěvků denně, jak to nikde nejede, kolik by mělo, ale je vidět, že se už situace zlepšila a to dokonce i u mě... snad už to tak zůstane a další zrychlování už nebude tolik bolet (i když asi bude)...

 

speed.io.png490418134.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

máš pravdu že si většina ani neuvědomí že je něco špatné . je fakt ,že asi hodně záleží na lokalitě a že UHerske hradiste je asi světlá výjimka páč se mi zdá že tady prostě všechno funguje jak má . A to tady UPC nemá nějak málo přípojek . Jsou to tady v podstate vsechna sidliste a hóódne rodiných domů (až jsem se divil kde vsude ty draty s UPC najdete) tak nevim jak to je . Kazdopadne ja si nestezuju a nekolik lidi co znam po UH taky ne (ruzne casti mesta , ruzna casti site dle routeru) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

No, nechcu být nějak pichlavý, ale že by zrovna UH mělo být pupek světa? Ikdyby všichni z UH zrušili internet, tak pro síť UPC je to zanedbatelné nic. Ano, je to okresní město, ale v poměru obyvatel (natož zákazníků UPC) ku zbytku republiky - nic.

Je třeba brát v potaz rozložení obyvatel (potažmo zákazníků) a taky konkurenci - tam kde má konkurence na všechna sídliště natahanou optiku bude u UPC rozhodně méně zákazníků než třeba ve městě, kde je jen pětina obyvatel, ale konkurence není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

vim ze UH je malo ,ale chci tim ukazat ze i svetle pripady existuji . ale na druhou stranu nepodcenuj UPC v UH , po byvalem Kabel+ (ktery odkoupily) je tu dost mohutna sit (krom casti centra , a leckde se da srovnavat s pokrytim O2 , tzn hoooodne rodinych domu atp. ) ja jsem jenom reagoval na post ktery tvrdi ze vetsina site je pomala .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

Světe div se, ale na moji 25 mbps přípojce jsem včera večer naměřil 22 mega - poprvé za celou existenci přípojky, ikdyž tato rychlost měla být už někdy v dubnu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Co se me osoby tyce, tak potvrzuji, ze jsem jeden z tech, kterym to jede tak, jak je deklarovano (download vetsinou rychleji, upload vetsinou pomaleji, i kdyz v posledni dobe dokonce v deklarovane rychlosti-to je novinka).

Takze uznavam, ze se snazi na tech sluzbach pracovat. Na druhou stranu ve vedlejsim vchode (!!!) bydli kamarad, ktery ma tarfi 10M a jede mu to stezi 3/0,6.

Prijde mi to, jakoby meli zakaznici, co jim vice plati vyssi prioritu a na zbytek UPC smoli...

493406107.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dzioush

a tak to ma byt ze zakaznici kteri plati vic maji vysi prioritu . precijen kdyz uz jsi clovek poridi ten 20M net tak to znamena ze ho asi potrebuje vic nez clovek ktery ma jen 10M .

493492516.png

merice to nenameri ale realne stahovani okolo 22 mbps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
precijen kdyz uz jsi clovek poridi ten 20M net tak to znamena ze ho asi potrebuje vic nez clovek ktery ma jen 10M .

 

O tomto by se dalo silně polemizovat, pochybuji, že uživatel "10M" potřebuje internet méně. Řekl bych, že každý má nějakou svoji představu o tom, co potřebuje a hlavně kolik je ochoten za internet dát.

 

Rozhodně z pohledu UPC by se měli stavět ke všem svým zákazníkům stejně, ale bohužel takto to nefunguje. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Inz3nyr

493629622.png

Mi tedy řekněte, jak to děláte, že máte UP 1.55Mb/s :(

To jsem nikdy ze speedtestu nedostal.

 

Napsal jsem si zprávu, jak to tedy bude s námi se stalýma zákazníka co se týče opětovného zrychlovaní a bylo mi jasně řečeno, že nám nebudou samy zrychlovat, ale musíme si tam po 1.7.2009 sami zavolat a přejít na nový tarif.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...