Přejít na obsah

UPC zrychlí internet z 20 na 30 Mbit/s a zdraží o 50 Kč


Návštěvník Fabiak

Doporučené příspěvky

no super a co treba ja,mam chello clasic to zanmaena 25/1,5(real 24/1 za nehoraznych cca 1200kc presne netusim kolik stoji je to v balicku s kab. tel.)a ted jako budou nabizet za 850 30/1,5 to v tom maj trochu bordel ne to my jako jeste vic zrychlej nebo budu za mensi rychlost plati skoro o 50% vic ceny.trosku mi to prestava davat smysl + teda hlavne kvalita je o nicem,za celou dobu co mam up 1,5 tak vic jak 1 sem nikdy nemel,holt smutny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Ta koukám, že se dostáváme pomalu, ale jistě na úroveň AžDSL - rychlost až 30 Mb/s, v praxi však těžko. Kde je těch mých 20 Mb/s (nebo dokonce 25)?

 

478753916.png

 

Ale ono tady jde spíš o těch 50 Kč. Taková "optimalizace cen" se prosazuje lépe s papírovým navýšením až na 30 Mb/s než třeba kvůli růstu cen energií a jiných nákladů (takový argument v době recese asi těžko projde... :)).

 

 

Abych do UPC jen nerýpal, musím uznat, že připojení je stabilní, výpadky jen minimální, takže do A(ž)DSL se nepohrnu. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych do UPC jen nerýpal, musím uznat, že připojení je stabilní, výpadky jen minimální, takže do A(ž)DSL se nepohrnu. 8)

nevim jak jinde, ale u mě jedou radiokomunikace stabilně 15 / 0,9 celou dobu s pingem pod 20 ms, což je rozhodně lepší než 1 - 20 / 1 - 1,2 s pingem klidně i 200+... pokud se situace do konce měsíce nezlepší (jak slibujou), budu se na upc už zlobit...

 

já chápu, že ten upgrade je potřeba a že to neni jednoduchý, ale posledně mi tvrdili, že to bude do konce dubna a vono ho**o, to by takhle nešlo...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, mě net vždycky jel jak má.. (20Mb)

478804689.png

těch 50Kč si klidně připlatim když budu mít o 10Mb/s víc :)

já tam teda vidim 19,22 / 1,46, což se možná snaží přiblížit 20 / 1,5... takže asi ne, no... :(

Slamb: Termíny "od září", "do konce dubna" známe. Nezapomeň, že duben je taky příští rok. :wink:

já samozřejmě myslel, že jim dám šanci do konce tohohle května, pak bude telefonát... :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fireball
Jack_6428: Ale SuperMAX nebude ani za příplatek 500 Kč. :P

 

Ja bych rekl ze minimimalne 1k :P

 

A jak jis tady bylo zmineno..co bude s tarifama klasik..platit vic za mensi rychlost. tak to to prosim velebnosti ne :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

To už si dělá UPC srandu ne? to byly řeči ať my stálí zákazníci počkáme s navyšováním rychlosti půl roku, že budeme mít levnější a hlavně rychlejší net než noví zákaznící a po měsíci kdy to tak fakt je jim to chcou zase zrychlovat? UPC a pan Malina jsou jenom zloději, podvodníci a lháři.. už fakt uvažuju o žalobě na ně.. Myslím že za ty 4 roky co u nich jsem by se toho na ně našlo více než dost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
no, mě net vždycky jel jak má.. (20Mb)

478804689.png

těch 50Kč si klidně připlatim když budu mít o 10Mb/s víc :)

já tam teda vidim 19,22 / 1,46, což se možná snaží přiblížit 20 / 1,5... takže asi ne, no... :(

no to si delas kozy ne, myslis jako ze pokazdy nameris 20MBit rovnejch? fakt jenom doufam ze si byl nakym divnym zpusobem ironickej...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...