Přejít na obsah

Nové programy SD + HD????Bude 100 programu???


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

květen by měl přinést TV7 a snad i TV Pohoda ... a mám info že se dočkám v Květnu programu Public TV , ale to jsou české programy otázka je co se týče zahraničních o tech je ticho ... očekávalo se , že něaké info bude z HDTV fora ,ale to tak zklamalo takže ??...

Upraveno uživatelem Big.rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

TV7 ... to bude ta křesťanská ??? co běží i na netu???

 

TV Pohoda pana Pařízka (rádia Čas) pojede ze začátku jen na Ostravsku nebo je nějaká změna?

 

No a konečně by UPC mohlo zařadit TV NOSTALGIE :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
TV7 ... to bude ta křesťanská ??? co běží i na netu???

ee toto je TV7 alias RTA

 

články k TV7 zde :

http://www.mediashow.cz/clanek/RTA-zisk ... -kanal-TV7

a zde :

http://www.digizone.cz/aktuality/tv-7-p ... a-licenci/

Upraveno uživatelem Big.rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
TV Pohoda pana Pařízka (rádia Čas) pojede ze začátku jen na Ostravsku nebo je nějaká změna ?

 

co se tyce TV pohoda , to ze bude jen na Ostravsku se tyka DVB-T , takze pro UPC by nemel byt problem signal ziskat a zaradit do nabidky ...

 

článek zde : http://www.aust.cz/2009-02-13/digitalni ... -startuje/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

Díky je to tak jak jsem myslel jstou TV7 ale nebyl jsi jist ;) a pokud Radim dá do UPC hned TV Pohodu tak to bude bomba pokud nechá program takový jaký plánoval před cca 3 lety ... ale pokud to změní na hitparadu a polohudební stanici tak to nebude nic moc... Sice mam rad i Romana Pastorka... ale přece jen se na něj dívat 5 hodin denně bych nechtěl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

dajosx to co jse si o těhle programech přečetl je opravdu pro úzkou skupinu diváků, ale holt bude to zadarmo tak i tohle zařadí a busou se prsit jak jsou dobří.. Prostě pořádný program už asi nikdy neuvidíme. Hlavně, že si je UPC licencovala. To už bude opravdu UPC hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomcat

mne stve ze upc proste nikdy skoro nic nerekne..jen mlzi a pak trebaprida novy program..proste je to takove divne..nechapu takovy divny pristup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i já to nechápu a sere mě to..tohle je největší mínus UPC...nikdy nedá nic zákazníkovi předem vědět..neřekne mu vše, atd. Nebýt webu jako parabola a digizone a tohohle fora, tak vim h***o...na infolince a klientském centru věděj h***o, na jejich webu je taky velký nic a ani na upc express nic není krom toho informuje pořadu, který je asi tak stejně podrobný jako plakát v metru... :lol: v Americe, Kanadě, Anglii, i blbým Německu...všude

operátoři skoro "buzerují" své klienty s novinkami a každej ví vše..tady mi to přijde dos o ničem... snad se to třeba s interaktivnim stb nějak zlepší :roll:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...