Přejít na obsah

Prosim o pomoc Smart Karta


Návštěvník ne-yo7

Doporučené příspěvky

Návštěvník ne-yo7

Dobry vecer,

mam jeden velky problem,koupil jsem od jednoho prodejce set top box UPC CV-5000 CINX IL se smart kartou .Set top box jsem normalne zapojil chvili fungoval normalne a pote se seknul a od te doby nejdou televizni programy,zkousel jsem naistalovat nejnovejsi sw ,ale stale nejde,chyba bude ocividne ve smart karte.Jinak smlouvu od upc mam s jednim set top boxem,tedka tenhle novy potrebuji zapojit k jine televizi.Muzu neco udelat?Moc dekuji za pripadne odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Ono je to celkem prosté - karta je majetkem UPC a jako s takovou se s ní logicky nesmí obchodovat - jako bys prodal sousedovo auto někomu jinýmu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník yoky

Pokud jsi nekoupil u autorizovaného prodejce (Lica), který Ti obstará i aktivovanou kartu přímo od UPC tak máš velkou smůlu. Karty vystavuje ne prodejce ale UPC. Jo to je pak smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ne-yo7

od jednoho znameho,set top box byl uplne novy zabaleny ,jeste v zatavenem sacku atd. Chyba je teda v aktivaci te smart karty,da se tedy dodatecne nejak aktivovat?Popr. nejak primo pres UPC za nejaky poplatek?Dekuji moc vsem za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...