Přejít na obsah

Vrácení STB?


tramin

Doporučené příspěvky

Mám dotaz,již dlouhou dobu využívám nabídku digitální televize a s ní STB Handan 5000.Nyní jsem se rozhodl,že si pořídím ještě DVDR Handan za 150Kč/měsíc.Chápu to správně,že původní STB si mohu ponechat,,jelikož je součástí nabídky dig.televize od UPC a druhý si budu platit?Dík

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

V tom případě by mě zajímalo, když jsem dostal H7000 (za poplatek 150,-), proč mi nenechali automaticky původní H5000 a odvezli si ho - když jsem ho chtěl nechat, technik mi řekl, že se musím domluvit na centru pro zákazníky a odvdzl ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pafka_024

Tak to byl asi nejakej divnej technik. Se mnou se na zak. centru o tom nikdo nebavil. Kdyz mi technik prinesl H7000, zeptal se me, jestli si chci nechat puvodni H5000. Potom to napsal do smlouvy a bylo hotovo. Zadnej problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bude to zajimavé,protože když jsem domlouval datum,kdy by technik přijel,byl dost problém to dát dohromady.A na můj dotaz,jestli mi to nemůžou poslat,že k tomu technika nepotřebuji,tak mi na zákaznickém centru řekli,že technik musí mimo jiné odvézt starý STB.Není to nějaká novinka,neví o tom něco tomus?

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AjSi
esquire.pracujete u UPC,že to tak jistě víte?
na zakaznickym centru toho nakecaj, proc neveris lidem tady co maj naky zkusenosti? uvidis ze ho po tobe technik chtit nebude, a kdyz jo, tak mu ho odmitni vydat, ono to nak dopadne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...