Přejít na obsah

Slabý (tichý) zvuk u HBO HD


Návštěvník mir69

Doporučené příspěvky

Rekl bych, ze to je zpusobene jen u filmu, ktere jsou vysilane v DD 2.1, mno a pokud je to pustene jen na stereo tv, tak vysledny efekt je takto ztlumeny, nebo tam chybi jeden kanal. Nevim, cim jine by to bylo. Mam tu sice 5.1 soustavu, ale nemam moznost propojeni pres optiku, abych to vyzkousel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

A ono HBO HD bylo někdy součástí Standardu? Já myslel, že bylo jen v balíčku HBO nebo Super Filmu u Standardu. Nyní je navíc v těchto balíčcích už u Starteru.

 

Ha, on už to samé napsal Ona. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám balíček HBO (u něhož by od 01.03. mělo být HD součástí), v neděli večer HBO HD šlo, včera večer alespoň u mě nešlo z důvodu kódování ("Není přístup") ... Uvidíme dneska ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v nedeli HBO HD slo, v pondeli uz neee....jak to tedy je, je porad soucasti balicku HBO?

 

Co chceš u UPC slyšet ??? :) Podle vydaného ceníku je od 1.3. HBO HD součástí balíčku HBO, v neděli program šel, v pondělí ne a včera už zase ano .... :D

 

Asi ta změna byla natolik zásadní, že ji technické zařízení UPC nedokázalo správně vstřebat :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Z HBO se mi neozvali, odpovědělo UPC (k tichému zvuku u HBO HD):

 

 

Ano, o tomto problému víme a snažíme se jej odstranit s poskytovatelem programu. Omlouváme se za dočasnou sníženou kvalitu zvuku.

S pozdravem a přáním příjemného dne

J. Chaloupka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...