Přejít na obsah

Rozvody do bytu


Návštěvník lordxray

Doporučené příspěvky

Návštěvník lordxray

Dobrý den, přestěhoval jsem se do nového bytu a po kontrole že UPC poskytuje služby jsem chtěl nechat převést můj stávající internet do nového bytu. Bohužel ale nikde v bytě není navedená zásvuka a technik mi řekl že mám víceméně smůlu. Chtěl jsem se zeptat, jeslti je tu nějáká možnost jak si nechat internet do bytu navést. Rozvody od UPC mám dole pod balkónem (jsem v 6. patře) a současný poskytovatel je trag=die.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že není v bytě zásuvka UPC ještě neznamená že jí tam nemůžou přivést, To se dělá naprosto běžně, ale vždy záleží na konkrétní situaci, zda je to technicky proveditelné. 

Kontaktoval bych v pondělí UPC a zkusil se s nimi domluvit, mělo by být v jejich zájmu aby si udrželi platícího klienta.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lordxray

problém je v tom, že rozvody UPC jsou vedené pod zateplením celého paneláku a pokud vím, tak na chodbě žádná možnost připojení není 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Rozvody do bytu

Jestliže jsou rozvody pod zateplením a nelze se k nim dostat, tak to patrně opravdu nepůjde. Povolení k zásahu do zateplení asi těžko UPC dostane a i kdyby ty náklady na to by byly velké, že byste stejně se spoluúčastí nesouhlasil. Zkuste zjistit, kde je rozvodná skříň UPC a zda by majitel domu povolil dotah vnitřkem. I tak počítejte s tím, že UPC má určitou částku, do které zákazníka připojí na své náklady.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...