Přejít na obsah

Barrandov HD


tomus

Doporučené příspěvky

co tady placate - na barandov nic hd neni a je to kvalitni hnus - vubec to nemeli davat - za tohle by potreboval akorat nekdo nakopat - kdyz si priostritea pribarvite normalni barandov tak z toho je barandov hd - kdo v tom vidi neco vice tak je akorat hlupak a ubozak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Ubožák seš tu akorát ty, a přečti si pozorně ostatní příspěvky před tebou, co tu lidi píšou, a pak něco plácej. Zatím, co jsem tu psal, mi jediný pořad přišel jako v pravém HD rozlišení, a to Cyranův ostrov, o ostatních jsem psal, že je to nejspíš upscale, ale i tak je obraz zde kvalitnější než na SD Barrandovu. A jak už jsem taky psal, v žádném případě se to nedá srovnávat s např. VOOM HD, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Jak si to znovu pročítám, vidím, že bez nadávek mi nikdo nerozporoval co jsem napsal.

Pouze anonymní Kocour, si dovolil mi tvrdit, že jsem hlupák a ubožák, ale žádný pořádný argument k tomu nepřidal.

Vzhledem k tomu, že sice v jiném vláknu

Seriál All Saints jel s datovým tokem cca 11 Mb/s, nyní vysílají Máte doma uklizeno? s cca 9,5 Mb/s.

O pořadech vysílaných ve formátu 4:3 myslím, že tam bude nejen víc barviček jak píše Kocour, ale asi to bude i HD. Nebo mi snad někdo chce tvrdit, že ten datový tok zvedne ta černá barva na bocích. :shock:

Znovu připomínám, že píšu o HD, a nerozlišuji, zda se jedna o kvalitní SD upscale nebo o nativní HD natož pak o FullHD.

Prostě mi přijde, že TV Barrandov HD na televizi s DVB-C a FullHD vypadá mnohem lépe než ostatní TV vysílané v SD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Luger

Ať dělám co dělám nemohu na Bravii X3000 celý tenhle mux naladit. Ladím na rychlé ladění, klidně od 47MHz (163,5, 170,5, cokoli), sr 5000 i 6900 a prostě nic. Na STB samozřejmě žádný problém tam je to v poho.

Má někdo stejný problém nebo to všem jede? Já už i "resetoval" veškeré nastavení TV a pořád nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Ať dělám co dělám nemohu na Bravii X3000 celý tenhle mux naladit. Ladím na rychlé ladění, klidně od 47MHz (163,5, 170,5, cokoli), sr 5000 i 6900 a prostě nic. Na STB samozřejmě žádný problém tam je to v poho.

Má někdo stejný problém nebo to všem jede? Já už i "resetoval" veškeré nastavení TV a pořád nic.

 

Obdobny problem (s celym multiplexem Slovaku) jsem tu resi pred nedavnem v jinem vlaknu. Do kuchyne, kde jsem mel dosud H5000 jsem misto nej poridil Bravii s CAM modulem a kartou od LICA+UPC, a na stejnem koax. privodu jsem nemolhl naladit Slovaky. Po zjisteni, ze se jedna o nejslabsi mux jsem zkousel vsechno mozne (vc. zpetneho pripojeni H5000, jenz jel bez potizi), az po vymenu koax kabelu, a pote to Bravia naladila. Evidentne ma DVB-C tuner v Bravii vyrazne nizsi citlivost nez H5000, a vyzaduje tedy naprosto perfektni koax certifikovany pro DVB bez zbytecnych spoju atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Mám do Bravie přímo kabel z UPC tam problém nebude. Spíš řeším se Sony problém starého firmware zkusí mi to flešnout, jestli se neodstraní i prolémy se zvukem Joj plus a ZDF info o kterých píšu jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...