Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

Návštěvník Big.rob

No tak ja jsem v patek psal p.Malinovy a dosla me od nej odpoved ,za sice Public TV me nabidnout nemuze avsak probihaji pry jednani , zato se pry muzu od 1.4. tesit na COOL tv a Sport2 ( jako by jsm o nich nevedeli ) , dale se pry rozjede 1.BRNENSKA tv ( to asi myslel Brno TV ) a v nejblisich par tydnech pridaji televizi TV RTA

 

takze panove zachvilku se nam takto naplni jejich 100 jak planuji ale ne kvalitnima kanalama !! , jedine ze by neco prehodnotili a odstranili ale tomu neverim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a Nova Sport HD uz i na skylinku ... http://www.digizone.cz/aktuality/nova-s ... telitniho/

 

Pry na objednavku CET21 kvuli propagaci. Tak pokud CET21 tak tlaci na protlaceni programu, tak kde je teda ***** problem? Jedine u UPC.

 

Satelit jsem si sam nikdy nepripoustel, ale jak to tu posledni dobou ctu, take si zjistim vice info co a jak, protoze tohle je nehorazne trapne. Jak se psalo vedle ve vlaknu o 802ce, tak kapacitne je na tom UPC naprosto bez problemu a jen si z nas delaji prdel, uz toho je dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

no, podle mě ale ano..

od dubna se rebranduje discovery channel

budou česky 2 další discovery kanály

animal planet se nahradí jinou verzí

...podle mě ty dokumenty zařaděj v dubnu

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mě došel mail od UPC s předmětem: "Vychutnejte si film, až na něj budete mít chuť" . . . tak jsem zajásal, že zavádí nějakou VOD službu (video on demand), nadšení přešlo po přečtení mailu, který mi nabízel "revoluční" novinku DVR s hdd . . . na hdd v PC nahrávám už hafo let, vystříhám reklamy a je to, dokuď nevypnou analog tak nemám důvod to dělat jinak

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

tak nevim ,ale ted me to fakt nas*alo , prvne sem myslel ze se jedna o Aprilovej zert ,ale asi je to zcela vazne minene , si rikam ze uz tu zase kolem republiky chybi jen ostnaty drat stejne tak jao SK by jim mohli za chvilku vadit i dokumentarni stanice s mutaci a pod !! fakt sila

 

ctete ! http://www.digizone.cz/aktuality/ceske- ... sk-kanalu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...