Přejít na obsah

všeobecný POKEC okolo DVB aneb tlachání o všem možném :-)


Návštěvník Big.rob

Doporučené příspěvky

.. UPC platím za služby přes 3K měsíčně a začínám být nespokojený. ...

 

Přes 3.000 ??. Co všechno odebíráš za služby ? Tak to bych měsíčně neplatil.

 

Být tebou volal bych na Hot line, že nejsem spokojen s Internetem, a hned dostaneš 50 procent slevu. Vlastní zkušenost a i zkušenost několika místních přispěvatelů.

 

Jaké jsou slevy na TV nevím. Ale určitě pohrozením výpovědí, se lze dostat dostat taky na nějakou tu slevičku.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
ted,aby ten program nezařadili do SUPREME

Tak to já jsem přesvědčený, že v SUPREME bude Sport 2 určitě. :D Otázkou je, jestli bude taky ve Standardu a v balíčku Sport.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Jirko, vždyť v balíčku to máš o 1k levnější??

 

UPC 20M + DTV Supreme + DVR + Telefon Anytime - 2 250 Kč

 

maximálně s HD boxem + 150,- . A s tou slevou je to pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bych neplatil ani omylem. až mi dopledne zase vypadne internet tak, že budu muset restartovat natvrdo modem, tak jim zavolam (a budu chtit slevu), že to tak dál nejde - při tom si popovídám i o TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak, Sky link to má nastartované velmi dobře, jak programovou nabídkou tak i cenou. Je jen otázkou času kdy přejdu k této společnosti, UPC ujíždí vlak velkou rychlostí a nevím jestli ještě stihne naskočit. Cena 350k. za HD balík je prostě super, bez nutnosti pořízení jejich SD kanálů ne jak je tomu u UPC. Každý balíček bude od 1. dubna dle svého!! výběru. Celá UPC je jen Velká slibotechna která sází jen na kvantitu podobně jak Digi-TV...a o to já nestojím...zdravím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANO nam take dnes kostickuji programy a to cca od vcera od 20hod , ČT24 se me dnes sekala treba i na 2 minuty

 

Už mně dochází trpělivost za 1200Kč,kvalita nic moc.Uvažuji že zruším UPC a přejdu na satelit .Nové programi od UPC nikde a cena vysoká.SKILINKje lepší cenou a kvalitou.

UPC kupuje kanály,které jsou vlastnictím společnosti po kterou spadá UPC.UPC nekoupí kanály které musí draze platit cizí společnosti.Za 1200Kč nají jiné společnosti Discovery všechny,NOVU HD,a další lepší kanály.Znám kabelovou televizi za 300Kč ,která má NOVU HD. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak, Sky link to má nastartované velmi dobře, jak programovou nabídkou tak i cenou. Je jen otázkou času kdy přejdu k této společnosti, UPC ujíždí vlak velkou rychlostí a nevím jestli ještě stihne naskočit. Cena 350k. za HD balík je prostě super, bez nutnosti pořízení jejich SD kanálů ne jak je tomu u UPC. Každý balíček bude od 1. dubna dle svého!! výběru. Celá UPC je jen Velká slibotechna která sází jen na kvantitu podobně jak Digi-TV...a o to já nestojím...zdravím

 

Dve pripominky:

1) Ne kazdy ma moznost prijimat programy ze Skylinku - napriklad v panelaku

2) Rikat, ze UPC digital je jako Digi-TV neni pravda a je videt, ze nevite o cem mluvite. UPC neni dokonale, ale pro ti Digi je uplne nekde jinde (kvalita, nabidka i ta infolinka je lepsi - VYRAZNE)

Mam k UPC hodne vyhrad, ale panove, zas takova hruza to neni!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...